Lil Masti (Sexmasterka) znów zaskakuje. Obcięła włosy i zmieniła kolor. W takim odcieniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Seksmasterka postanowiła pochwalić się nowym odcieniem włosów i udostępniła na Instagramie zdjęcie prezentujące fryzurę. Jak podoba Wam się w takim wydaniu?

O Lil Masti, znanej również jako Sexmasterka, od pewnego czasu zrobiło się nieco ciszej. Ostatnio o Anieli Bogusz słyszeliśmy bowiem przy okazji FAME MMA. Wtedy to Lil Masti stanęła na ringu wraz z Martą Linkiewicz. Sexmasterka nadal pozostaje jednak aktywna w mediach społecznościowych. Na swój Instagram wrzuciła nowe zdjęcie, na którym chwali się zmienioną fryzurą.

Zobacz wideo Gwiazdy, które zmieniły swoje fryzury.

Sexmasterka zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze

Sexmasterka lubi zaskakiwać. Ostatnimi czasy nie bulwersuje jednak Internautów kontrowersyjnymi piosenkami, lecz prezentuje nowe fryzury. Przypomnijmy, że w kwietniu celebrytka przyciemniła swoje włosy. Teraz celebrytka postanowiła najpewniej wykorzystać fakt, iż salony fryzjerskie ponownie zostały otwarte. Efektem wizyty pochwaliła się fanom na Instagramie:

New hair! Jak Wam się podoba nowy odcień włosów? - zapytała.
 

Zobacz także: Konferencja FAME MMA 4 za nami. Lil Masti podarowała Linkiewicz słownik poprawnej polszczyzny. Ta nie pozostała jej dłużna.

Widać wyraźnie, że Lil Masti skróciła włosy, a dzięki odpowiednim zabiegom w salonie zostały one wygładzone i odżywione. Jednak tym, co najbardziej zaskakujące, jest sam kolor. Celebrytka wybrała bowiem odcień szarości i srebra.

Obserwatorzy na ogół pozytywnie zareagowali na metamorfozę Sexmasterki i nie szczędzili komplementów. Niektórzy z nich woleli jednak Lil Masti w poprzedniej fryzurze.

Ślicznie jak zawsze.
Sama piękność.
Stary lepszy kolor - czytamy w komentarzach.

A co Wy sądzicie o nowej fryzurze celebrytki?

Polecamy: Seksmasterka zmieniła fryzurę. Po jej blond włosach nie ma już śladu.