Seksmasterka zmieniła fryzurę. Po jej blond włosach nie ma już śladu. ''Wyglądasz bardzo kobieco i dojrzale''

Seksmasterka postanowiła nieco złagodzić swój wizerunek. Celebrytka zdecydowała się na zmianę koloru włosów, a efektami podzieliła się na Instagramie.

Aniela Bogusz, znana jako Seksmasterka, nie przestaje zaskakiwać. Celebrytka słynie z odważnych filmów, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Przez lata utrwaliła wizerunek wyzwolonej kobiety, która nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Jeszcze niedawno erotyczne gadżety i wyzywające stylizacje były jej codziennością. Wygląda na to, że YouTuberka postanowiła nieco zmienić swój image. Niedawno pochwaliła się nową fryzurą. Jak teraz wygląda?

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Seksmasterka w nowej fryzurze

Aniela Bogusz jest aktywna w mediach społecznościowych i co chwila zaskakuje wielbicieli ciekawostkami na swój temat. Celebrytka i aspirująca piosenkarka regularnie zamieszcza nowe zdjęcia, a jej najnowszy post wywołał skrajne reakcje ze strony internautów. Seksmasterka zdecydowała się na odważny krok i zmieniła swoją fryzurę. Do tej pory słynęła z bardzo jasnych kosmyków. Teraz przyciemniła rozjaśnione włosy, a także znacznie je skróciła. Efektami pochwaliła się na Instagramie i zapytała internautów o zdanie.

Wolicie mnie w wersji blond czy ciemnej? 
 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź fanów Anieli. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni docenili jej nową fryzurę, inni zaś nie kryli rozczarowania i sugerowali, że w jasnych włosach wyglądała o wiele lepiej. 

O mamo! Kocham blond, ale w tym kolorze wyglądasz obłędnie. Zostaw sobie taki.
Ciemniej! Wyglądasz bardzo kobieco i dojrzale. Bardzo Ci pasuje.
Blond, ale w ciemnych włosach wyglądasz bardziej dojrzale według mnie - czytamy w komentarzach.

Być może Aniela nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wiosna sprzyja zmianom, więc jej fani powinni być czujni. Kto wie, czym influencerka zaskoczy swoich fanów następnym razem.