Małgorzata Kożuchowska wspomina wizytę u Jana Pawła II. ''Jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu''

Małgorzata Kożuchowska uczciła setną rocznicę urodzin Jana Pawła II. Opublikowała archiwalne zdjęcie i nie kryła wzruszenia.

Małgorzata Kożuchowska jest wierzącą i praktykującą katoliczką. W wielu wywiadach podkreślała, że wiara jest niezwykle ważnym elementem jej życia. Aktorka uczciła setną rocznicę urodzin Jana Pawła II w niezwykły sposób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała archiwalną fotografię.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska opowiedziała, jak przygotowywała się do roli w filmie "Plagi Breslau" [Źródło: x-news]

Małgorzata Kożuchowska wspomina Jana Pawła II

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwiazda przebiera w propozycjach filmowych i możemy podziwiać ją w wielu produkcjach. Bez wątpienia sympatię widzów zawdzięcza idealnemu wizerunkowi matki i żony, która głośno mówi o przywiązaniu do kościoła. Z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II aktorka opublikowała pamiątkowe zdjęcie pochodzące z audiencji u papieża Polaka.  

Aktorka jest bardzo dumna z tego, że miała okazję spotkać się z papieżem. W tym szczególnym dniu towarzyszyli jej rodzice. Małgorzata pochodzi z religijnej rodziny i często podkreślała, że to właśnie najbliżsi wpoili jej wartości duchowe, które stanowią fundamenty jej całego życia. Na zdjęciu widzimy, że aktorka i jej rodzice przeprowadzają krótką rozmowę z papieżem. Są wyraźnie wzruszeni, co widać szczególnie po Małgosi. Pod zdjęciem Kożuchowska umieściła fragment listu skierowanego do artystów z 4 kwietnia 1999 roku. Nie zabrakło również osobistej refleksji.

Karol Wojtyła - aktor, kapłan, papież, święty - jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu. Dziś Jan Paweł II skończyłby 100 lat - napisała na Instagramie.

Fragment opublikowanego listu pokazuje, jak wielkie wrażenie zrobiło na aktorce spotkanie z papieżem. Z pewnością audiencja zapadła jej głęboko w pamięci. Nic dziwnego, że tak chętnie wraca do tego wspomnienia.

Więcej o:
Komentarze (2)
Małgorzata Kożuchowska wspomina wizytę u Jana Pawła II. ''Jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu''
Zaloguj się
  • sharooka

    Oceniono 1 raz 1

    Tej Pani to już chyba ta nowa fryzura na mózg się rzuciła.

  • salome123

    Oceniono 1 raz 1

    Najważniejsi w życiu powinni być nasi bliscy, ci, z którymi na codzień żyjemy, których kochamy, z którymi przeżywamy radości i troski, a nie obcy facet wciskany jako autorytet, bo stał na czele organizacji, która od lat doi ten kraj. Pomniki papieża, obrazki, robienie mu imprezy na setkę, mimo, że go już od dawna nie ma wśród żywych. Zwykłe bałwochwalstwo, to już nawet nie jest śmieszne, to zaczyna być przerażające.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX