Małgorzata Rozenek wyszykowała się na imprezę w salonie, ale wszyscy patrzą na jej duży brzuch ciążowy. Poród coraz bliżej

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świat trzecie dziecko. Oczekiwania umila jej wieczorowa kreacja, którą postanowiła zaprezentować na Instagramie. Jednak cała uwaga skupiła się na jej brzuchu.

Małgorzata Rozenek z niecierpliwością oczekuje narodzin nowego członka rodziny. Poród zbliża się wielkimi krokami, a ciążowy brzuch rośnie z dnia na dzień. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo cieszy się tym faktem i co chwila zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych. Spójrzcie na najnowsze.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek pozuje w zaawansowanej ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. W tym celu gwiazda podjęła kosztowną kurację hormonalną i skorzystała z zabiegu in vitro. Po wielu próbach zaszła w upragnioną ciążę. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w grudniu 2019 roku i od tamtej pory co chwila publikuje zdjęcia z ciążowym brzuchem. Tym razem zaskoczyła wielbicieli, bo pokazała się w wieczorowej odsłonie. 

''Perfekcyjna''  zaprezentowała się na Instagramie w czarnej, błyszczącej sukience w kolorowe gwiazdki i w szpilkach. Kreacja bez wątpienia przyciąga uwagę przez krój - jest to typowa mini z dekoltem w serek. Chociaż sukienka świetnie sprawdziłaby się na parkiecie, to Małgosia przyznała, że tym razem zaplanowała skromną imprezę w... salonie.

Dziś sobota, wiec normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie, bo można spędzić tę sobotę równie fajnie - napisała na profilu.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwujący skupili się głównie na dużym ciążowym brzuchu Małgosi. 

Pani Małgosiu, tak patrzę na Pani i Pani męża ostatnie zdjęcie i jedyne, co mi przychodzi na myśl to: ''ależ piękne oczy będzie mieć Państwa syn.

Nie wygląda Pani na te +20 kilogramów. Super! Szczęśliwego i lekkiego rozwiązania.

Gosiu, tylko ostrożnie z tym tańcem. Nasza dancing queen.

Oj najwyżej urodzę wcześniej. I tak już bym chciała - odpowiedziała.

Wygląda na to, że Małgosia nie może doczekać się już porodu. Sądząc po rozmiarach jej brzucha, można spodziewać się, że jej trzeci syn lada dzień pojawi się na świecie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.