Małgorzata Rozenek odsłoniła ogromny już brzuch! "Perfekcyjna" przyznała się też, ile przytyła w ciąży. Robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek już niebawem przywita na świecie trzecią pociechę. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami, na których widać jej goły brzuch. Przyznała się też, ile przytyła w trakcie ciąży.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się fotografiami, na których widać jej ciążowe krągłości. Instagramowe wpisy "Perfekcyjnej" potwierdzają, że gwiazda nie tylko dobrze się czuje, ale dopisuje jej też poczcie humoru. Tylko spójrzcie na jej ostatni post. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek złości się na Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje w leginsach i biustonoszu. W ten sposób osłoniła brzuch, który wygląda teraz jak duża piłka.

Przyszła mama zdradziła też, jak spędza czas oraz jakie emocje jej towarzyszą. Okazuje się, że ciśnienie lekko podniósł jej Radosław Majdan. 

Podjadła, pospała, prawie poćwiczyła, a po wejściu na Instagram Radosława Majdana się wk..... - śmiała się. 

Czym podpadł jej były piłkarz? Otóż przyszły tata zamieścił na swoim Instagramie zdjęcia śpiącej Rozenek. Celebrytka w komentarzach twierdzi, że na tych fotografiach nie wyszła korzystnie.

Jesteś piękną kobietą, a Radzio z miłością chciał pochwalić się, że ma śliczna żonę - próbowała bronić Majdana jedna z fanek. 

To jednak nie uspokoiło "Perfekcyjnej" Według niej problemem jest bowiem to, jak został uchwycony jej... podbródek. 

Widziałaś to podgardle? Bo tego nawet drugim podbródkiem nie można nazwać - napisała. 

 

Małgorzata Rozenek zdradza, ile przytyła w ciąży

W odpowiedzi na fotografie, jakie zamieścił na swoim Instagramie Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek opublikowała serię zdjęć, którą wybrała sama. Widać na niej, że jej brzuch jest ogromny, a przyszła mama wygląda kwitnąco.

Nic dziwnego, że w komentatorach pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komplementów. Jedna z fanek wprost zapytała Rozenek, ile kilogramów przybyło jej podczas ciąży.

Pięknie Pani wygląda. Dużo Pani przybrała na wadze? 

Rozenek nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi. 

Ponad 20 kilogramów - przyznała się. 

Taka szczerość robi wrażenie. Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek w pierwszej ciąży przytyła 30 kilogramów, w drugiej 27 kilogramów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.