Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylegują się na kanapie. Poród zbliża się wielkimi krokami: Czekamy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Po opublikowanym zdjęciu widać, że nie mogą już się doczekać.

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach. Na narodziny pierwszego wspólnego dziecka Majdanów czeka cała Polska. Termin zbliża się wielkimi krokami, a internauci śledzą media społecznościowe celebrytów z zapartym tchem. Entuzjazm podzielają również sami rodzice, którzy często dzielą się zdjęciami z fanami. Nie ukrywają, że sami nie mogą się doczekać porodu. Ostatnie opublikowane zdjęcie przez Radka Majdana tylko to potwierdziło.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czekają na poród

Przyszły tata zamieścił zdjęcie, na którym razem z żoną odpoczywają na kanapie. Para cieszy się ostatnimi chwilami wytchnienia, zanim na świecie pojawi się absorbujący maluch.

Czekamy - podpisał zdjęcie Majdan i dodał hasztag "Dzidziuś Majdana".

Internauci nie szczędzili miłych słów i komplementów. W końcu Małgosia, choć zbliża się do rozwiązania, prezentuje się naprawdę świetnie.

No i niebawem kolejny przystojniak pojawi się na świecie. Powodzenia!

Trzymamy kciuki!

Gosia, super wyglądasz - czytamy pod zamieszczonym postem.

Warto dodać, że Małgorzata w ostatnim czasie wróciła do Warszawy, by przygotować pokój dla trzeciego synka. Wiemy już, że w sypialni chłopca królować będzie biel.

Wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać. Ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas, w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze - pisała celebrytka.

Fani nie mogą doczekać się, aż Małgorzata skończy urządzać królestwo maleństwa i pokaże je w pełnej okazałości. Z pewnością nie zabraknie w nim stylowych mebli i mnóstwa zabawek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.