Anna Wendzikowska pojawiła się w "DDTVN" w taniej marynarce. Internautki: Jaka piękna! Stać na nią każdego

Anna Wendzikowska pojawiła się w środę w studiu "Dzień dobry TVN". Dużą uwagę widzów przykuła jej stylizacja. Wiemy, skąd jest marynarka!

Anna Wendzikowska bardzo lubi to, co robi. W "Dzień dobry TVN" dosyć często pojawia się w roli eksperta od polskiego i zagranicznego show-biznesu, ale także miłośniczki filmów. W środowym wydaniu porannego show opowiedziała o bajkach dla całej rodziny. Jednak część jej widzów zwróciła uwagę na coś jeszcze. A dokładniej na jej stylizację.

Zobacz wideo Słyszeliście już jak śpiewa córka Wendzikowskiej?

Anna Wendzikowska w "Dzień dobry TVN"

Dziennikarka pojawiła się w środę w "DDTVN", aby porozmawiać o bajkach, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Trzeba przyznać, że Ania wie o czym mówi, ponieważ sama jest mamą dwóch małych córeczek.

Dzisiaj w "Dzień dobry TVN" znowu radziłam, jakie filmy możecie obejrzeć w domu. Tym razem wybierałam mądre bajki dla dzieci i rodziców. Zróbcie sobie kino w domu! Zróbcie popcorn, przygotujcie przekąski, wyciągnijcie koce. I usiądźcie całą rodziną wygodnie na kanapie - napisała na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Internautka wypatrzyła pierścionek na palcu: To zaręczynowy?

 

Jednak część jej obserwatorów zwróciła szczególną uwagę na jej stylizację. Najczęściej pytali o różową marynarkę w kratę. Pojawiło się również wiele komplementów.

Jaka piękna marynarka!
Skąd marynarka?
Stylówka super!
Pięknie wyglądasz - pisali.

Okazuje się, że owa marynarka pochodzi z bardzo znanej sieciówki. Możecie ją kupić w internetowym sklepie Sinsay za jedyne 79,99 zł. Jest w Waszym stylu?

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska chłodzi się pod prysznicem i eksponuje smukłą sylwetkę. Internauci: Matko, ale ogień!

KB