Anna Mucha zazwyczaj mocno się maluje, teraz pokazała się bez makijażu. Wygląda jak dwudziestolatka

Anna Mucha pokazała się swoim obserwatorom na Instagramie bez makijażu. Przy okazji zdradziła, jak spędza czas w domu z dziećmi.
Zobacz wideo

Anna Mucha tak jak większość polskich gwiazd kilka ostatnich dni spędziła w domu. Aktorka ma dwójkę dzieci: 9-letnią Stefanię i 6-letniego Teodora. Ich ojcem jest Marcel Sora, z którym rozstała się w zeszłym roku. Mucha w tym trudnym dla świata okresie stawia na wygodę i zrezygnowała z makijażu.

Anna Mucha bez makijażu

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w naturalnej wersji. Przy okazji zapytała fanów czy słuchają audiobooków. Przyznała ze szczerością, że "nie wie, jak by wyglądał ten czas z dziećmi w domu, gdyby nie one". Widać, że aktorka ma zdrową i  zadbaną cerę. Nie stosuje jednak żadnej specjalnej diety, dzięki której jej skóra jest w takim stanie. W jednym z wywiadów przyznała, że stroni od ograniczeń, bo za bardzo lubi jeść.

 

Mucha to kolejna aktorka, która pokazała się bez makijażu swoim fanom. W takim wydaniu najczęściej możemy zobaczyć Joannę Koroniewską, która uważa, że dopiero po 40-tce w pełni zaakceptowała siebie. Dlatego chętnie dodaje zdjęcia w naturalnej wersji. Podkreśla, że miłość do siebie sprawia, że lepiej się żyje i więcej się chce. Oprócz niej także Agnieszka Sienkiewicz nie wstydzi się tego, jak wygląda bez makijażu. Na Instagramie wyznała, że już ma dosyć oglądania w mediach społecznościowych wyidealizowanych i wyretuszowanych osób. Do tego grona należy także m.in. Weronika Rosati. Jednak niedawno pokazała, że już miała dosyć swojej domowej wersji i wyszykowała się, żeby oglądać seriale na Netflixie siedząc na swojej kanapie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW