Anna Mucha zazwyczaj mocno się maluje, teraz pokazała się bez makijażu. Wygląda jak dwudziestolatka

Anna Mucha pokazała się swoim obserwatorom na Instagramie bez makijażu. Przy okazji zdradziła, jak spędza czas w domu z dziećmi.
Zobacz wideo

Anna Mucha tak jak większość polskich gwiazd kilka ostatnich dni spędziła w domu. Aktorka ma dwójkę dzieci: 9-letnią Stefanię i 6-letniego Teodora. Ich ojcem jest Marcel Sora, z którym rozstała się w zeszłym roku. Mucha w tym trudnym dla świata okresie stawia na wygodę i zrezygnowała z makijażu.

Anna Mucha bez makijażu

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w naturalnej wersji. Przy okazji zapytała fanów czy słuchają audiobooków. Przyznała ze szczerością, że "nie wie, jak by wyglądał ten czas z dziećmi w domu, gdyby nie one". Widać, że aktorka ma zdrową i  zadbaną cerę. Nie stosuje jednak żadnej specjalnej diety, dzięki której jej skóra jest w takim stanie. W jednym z wywiadów przyznała, że stroni od ograniczeń, bo za bardzo lubi jeść.

Mucha to kolejna aktorka, która pokazała się bez makijażu swoim fanom. W takim wydaniu najczęściej możemy zobaczyć Joannę Koroniewską, która uważa, że dopiero po 40-tce w pełni zaakceptowała siebie. Dlatego chętnie dodaje zdjęcia w naturalnej wersji. Podkreśla, że miłość do siebie sprawia, że lepiej się żyje i więcej się chce. Oprócz niej także Agnieszka Sienkiewicz nie wstydzi się tego, jak wygląda bez makijażu. Na Instagramie wyznała, że już ma dosyć oglądania w mediach społecznościowych wyidealizowanych i wyretuszowanych osób. Do tego grona należy także m.in. Weronika Rosati. Jednak niedawno pokazała, że już miała dosyć swojej domowej wersji i wyszykowała się, żeby oglądać seriale na Netflixie siedząc na swojej kanapie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Anna Mucha zazwyczaj ma bardzo mocny makijaż, jednak teraz pokazała się w naturalnej wersji
Zaloguj się
 • nador

  Oceniono 8 razy 6

  Stop making stupid people famous ! Ona jest głupsza od Edzi Górniak, choć wydaje się to niemozliwe.

 • wejsunek47

  Oceniono 5 razy 5

  a ten pustak do gwiazda od jakiej specjalności? co za skretyniały kraj...

 • rain0

  Oceniono 4 razy 4

  nope, nie wygląda jak 20-latka

 • ohmy28

  Oceniono 3 razy 3

  jakaś głupia, natrętnie lansowana z niewiadomych powodów pinda kolejny raz pokazała swoją gębę - głupawa zresztą - ... MAMY ARTYKUŁ! kraj kretynów, artykuły dla kretynów. niech koronawirus na przetrzebi bo to chyba jedyny ratunek dla tego narodu.

 • haczacz

  Oceniono 5 razy 3

  bez tuszu wyglada jak kazda Maryska z bazaru.

 • ghs blar

  Oceniono 3 razy 3

  Stara ślepa pomarszczona i ztetryciała dwudziestolatka. Która musi na siebie zwracać wiecznie uwagę, choćby owijając się streczem. Żenada.

 • eend

  Oceniono 2 razy 2

  Czy serial z tą DZIDZIĄ PIERNIK musi trwać non-stop? Kiedy wreszcie uwolnicie się od tej kurduplowatej, utytej celebryty? Ameboza to nie jest powód do dumy i lansu....

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 2 razy 2

  Żadne 20 lat. Rycząca czterdziestka na całego.
  I do tego glonojad.
  Żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX