Weronika Rosati bez makijażu z ważnym przesłaniem na Dzień Kobiet: Życzę nam, byśmy się trzymały razem

Weronika Rosati niezwykle solidaryzuje się z kobietami. Aktorka po bataliach sądowych z ojcem swojego dziecka, doceniła siłę, którą dawały jej organizacje, walczące o prawa płci żeńskiej. 8 marca jest dla niej szczególnym dniem. Na Instagramie złożyła paniom wzruszające życzenia. To mocne słowa.

Weronika Rosati o prawa kobiet walczy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Działalność społeczna aktorki nabrała dla niej szczególnego znaczenia, gdy oficjalnie powiedziała o przemocy, której doświadczyła, będąc w związku z Robertem Śmigielskim. Znany ortopeda i ojciec jej dziecka odpierał zarzuty. Stanął przed sądem, domagając się częstszych widzeń z córką. Wydarzenia z życia prywatnego zmotywowały Weronikę do podejmowania ważnych dla płci pięknej tematów. 8 marca to dla niej szczególny dzień. Istotnym przesłaniem podzieliła się z kobietami na Instagramie. W tak naturalnej wersji wygląda przepięknie. Sami zobaczcie!

Zobacz wideo Weronika Rosati negatywne emocje rozładowuje na siłowni. W treningach towarzyszy jej Julia Wieniawa.

Weronika Rosati prosi o solidarność kobiet

Instagram, choć wydawałoby się, że jest tylko jednym z mediów społecznościowych i dość trywialną aplikacją, może okazać się miejscem, służącym do rozpowszechniania ważnych przesłań. Właśnie w ten sposób swój profil wykorzystała Weronika Rosati. Aktorka z okazji Dnia Kobiet opublikowała fotografię, na której prezentuje się bez makijażu. W tak naturalnej wersji rzadko mamy okazję ją podziwiać. A trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco i niezwykle dziewczęco!

Jednak to nie wygląd Weroniki przykuł największą uwagę, tylko słowa, które skierowała do obserwujących ją przedstawicielek płci pięknej. Rosati podziękowała za wsparcie wszystkim tym, którzy walczą o prawa kobiet i w mocnych zdaniach poprosiła o solidarność. 

Dzień Kobiet. Dla mnie ten dzień z roku na rok nabiera mocy, a to dzięki kobietom, które spotykam na swojej drodze każdego dnia. Dzisiejsze święto jest dniem wszystkich kobiet, ale ja chcę podziękować tym, które wspierają inne kobiety, są z nimi solidarne, są na nie wrażliwe, walczą o nie, tym dla których inne kobiety są ważne. Życzę nam, byśmy się trzymały razem i były niepokonane.
 

Rosati zwróciła również uwagę na dyskryminację kobiet i życzyła wszystkim paniom tego, by już nigdy więcej nie musiały domagać się swoich praw.

Kochane kobiety, w nasze święto życzę Wam, byśmy nie musiały już walczyć o nasze prawa, żeby te prawa po prostu były. Życzę nam, byśmy nigdy i nigdzie nie czuły się gorzej lub niesprawiedliwie traktowane ze względu na płeć.

Pod wpisem aktorki pojawiło się wiele pozytywnych reakcji i komentarzy. 

BWO 

Więcej o: