To już definitywny koniec? Marcel Sora był widziany na kolacji z nową partnerką i dzieckiem

Od dawna wiele wskazuje na to, że Anna Mucha jest singielką. Aktorka nie odnosi się do plotek, ale najnowsze dowody są mocne.

Choć nie wszyscy o tym pamiętają, Anna Mucha zadebiutowała na ekranie jeszcze jako dziecko. Wystąpiła wtedy w filmie "Lista Schindlera". Przez lata obecności w show-biznesie aktorka nauczyła się obcować z mediami. Dobrze wie, jak dbać o prywatność, a jednocześnie podsycać zainteresowanie wokół własnej osoby. Od ponad roku jednym z najgorętszych tematów dotyczących Muchy jest jej związek z Marcelem Sorą.

Zobacz wideo

Anna Mucha i Marcel Sora nie są już razem

Pierwsze informacje o tym, że para nie jest już razem pojawiły się w styczniu ubiegłego roku. Przekazał je magazyn "Party". Niedługo potem aktorka i producent pojawili się razem na premierze filmu "Kogel Mogel 3". Status ich związku długo nie był jasny. Od kilku miesięcy Sora jest jednak regularnie widywany w towarzystwie tajemniczej kobiety. Te zdjęcia miały być ostatecznym dowodem na to, że jego związek z Muchą to już przeszłość.

Okazuje się, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. "Na Żywo" donosi, że Sora był niedawno widziany z tą samą kobietą w jednej z warszawskich restauracji. Co ciekawe, nie byli sami. Przy stoliku siedziało z nimi jedno z dzieci Sory. Wiele wskazuje więc na to, że nowy związek producenta to coś poważnego.

Anna Mucha już od jakiegoś czasu daje wyraźne znaki, że jest singielką. Zaczęło się kilka miesięcy temu od publikowania dwuznacznych zdjęć, które mogły wskazywać na to, że aktorka znów jest blisko ze swoim byłym partnerem, Kubą Wojewódzkim. Plotek o powrocie pary nie uciszył fakt, że od niedawna współpracują ze sobą.