Wiemy, dlaczego Brad Pitt nie pojawił się na BAFTA. Miało to związek z operacją jego córki. "Dzieci są najważniejsze"

Wszyscy zastanawiali się, dlaczego Brad Pitt nie pojawił się na gali BAFTA. Okazuje się, że miał poważny powód. Aktor wspierał swoją córkę po operacji.

Brad Pitt nie pojawił się na gali BAFTA, która miała miejsce w lutym, powołując się na sprawy rodzinne. Okazuje się, że zdobywca Oscara odwołał wówczas swój lot do Wielkiej Brytanii, by zająć się przebywającą w szpitalu córką. Chociaż powód wizyty Zahary w szpitalu nie jest znany, można przypuszczać, że jej stan był poważny, skoro wymagała operacji. Nic dziwnego, że rodzice postanowili wspierać nastolatkę w tym trudnym momencie.

Zobacz wideo

Córki Angeliny Jolie i Brada Pitta przeszły operacje

Angelina Jolie na łamach magazynu Times opublikowała przejmujący esej, w którym opowiedziała szczegółowo o zdrowiu dwóch córek, a także o ich pobycie w szpitalu. Aktorka ostatnie miesiące życia spędziła opiekując się córkami, 15-letnią Zaharą i 13-letnią Shiloh, które przeszły poważne operacje. Chociaż dziewczyny były pod opieką najlepszych specjalistów, kochająca i oddana mama nie chciała zostawiać ich nawet na moment.

Ostatnie dwa miesiące spędziłam na operacjach z moją najstarszą córką, a kilka dni temu patrzyłam, jak jej młodsza siostra idzie pod nóż na operację biodra - możemy przeczytać w eseju Angeliny.

Aktorka podkreśliła również, że esej został napisany w porozumieniu z samymi zainteresowanymi, z zachowaniem szacunku do ich prywatności. Wszyscy zastanawiali się, czy Brad Pitt również towarzyszył swoim dzieciom w tym trudnym czasie. Warto wspomnieć, że Angelina i Brad toczyli batalie sądową o opiekę nad ich szóstką dzieci, a ich stosunki nadal są napięte.

 

Gdy tylko Brad dowiedział się, że Zahara będzie miała przeprowadzoną operację, od razu odwołał swoją wizytę w Wielkiej Brytanii. W obliczu zagrożenia zdrowia dzieci nagrody filmowe nie mają dla niego żadnego znaczenia. 

Dzieci są najważniejsze - cytuje Pitta pagesix
 

Na gali BAFTA Brat otrzymał wyróżnienie za rolę w filmie "Pewnego razu w... Hollywood". Nagrodę odebrała Margot Robbie, która wygłosiła w jego imieniu przemówienie. 

KK