Angelina Jolie i Brad Pitt wracają do sądu. Teraz zostanie oceniona relacja aktora z dziećmi

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o opiekę nad dziećmi. Ta batalia zdaje się nie mieć końca, bo aktorka wniosła teraz o kolejną interwencję sądu.

Zza oceanu docierają do nas kolejne informacje odnośnie sprawy rozwodowej Brangeliny, czyli Angeliny Jolie i Brada Pitta, która toczy się od 2016 roku. Choć małżonkowie formalnie są już singlami, wciąż jeszcze ustalają szczegóły w sprawie opieki nad dziećmi. Łatwo nie jest, bo Angelina chciałaby sprawować nad piątką pociech (szósty, najstarszy Maddox, jest już pod tym względem bezpieczny) o wiele większą władzę, niż ma. Aktorka wytoczyła kolejne działa. Sąd ma przeprowadzić ewaluację, czyli ocenę opieki Brada nad dziećmi, co następnie może skutkować niekorzystnymi dla aktora postanowieniami.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Relacja Brada Pitta z dziećmi zostanie oceniona 

Angelina złożyła do sądu prośbę o analizę relacji Brada z ich nieletnimi dziećmi: Paxem, Zaharą, Shiloh, Vivienne i Knoxem. Najstarszy syn pary Madox jest już pełnoletni i studiuje w Południowej Korei, dlatego nie obejmie go sądowa ewaluacja.

Wniosek o ewaluację składa się, gdy istnieją obawy dotyczące różnych rodzajów nadużyć i problemów ze zdrowiem psychicznym. Wtedy sąd sprawdza historię relacji rodzica z dzieckiem, poddaje ocenie zdrowie psychiczne i praktyki rodzicielskie. Po zebraniu tych informacji zostanie wydana opinia, czy rodzic może opiekować się nieletnimi.

Brad może mieć problem z przejściem tych testów pozytywnie. Ostatnio aktor udzielił wywiadu, w którym przyznał się do kilku występków. Dodatkowo Pitt przez dłuższy czas zmagał się z problemami alkoholowymi. Podczas odbierania statuetki na National Board of Review od Bradley'a Coopera podziękował przyjacielowi za pomoc w życiu w trzeźwości

On jest kochany. Trzeźwość zawdzięczam temu facetowi i od tamtej pory każdy dzień jest szczęśliwszy. Kocham Cię i dziękuję - wyznał Brad podczas przemówienia na gali National Board of Review.

Walka z byłym mężem utrudnia Angelinie zaadoptowanie kolejnego dziecka. Gwiazda filmu "Czarownica" wyznała, że po zakończeniu wszystkich spraw toczących się na wokandzie wyruszy w poszukiwaniu kolejnej, siódmej już pociechy.

Dodatkowo Angelina ma utrudniać Bradowi kontakty z dziećmi. Aktorka specjalnie miała zaplanować przylot Maddoxa do Stanów w terminie, kiedy w Londynie odbywała się gala BAFTA, na którą Brad był zaproszony. Wiedziała,

Walka rozwodowa Angie i Brada to jak dobra brazylijska telenowela. Mamy nadzieję, że jak na operę mydlaną przystało zakończy się dobrze - dla wszystkich stron zaangażowanych w konflikt. A w tym, przypominamy, najbardziej cierpią ich dzieci.

DK