Internauta zapytał Majdana, kiedy rozwód z Rozenek. Były bramkarz zakpił z niego i wbił mu szpilę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają aktualnie w Nowym Jorku, gdzie załatwiają sekretne sprawy zawodowe. Na Instagramie jednak dodają wiele zdjęć, a każde z nich jest chętnie komentowane przez fanów. Jeden z nich zapytał nawet Majdanów o rozwód. Uzyskał odpowiedź.
Zobacz wideo

Już niedługo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. O tym, że wreszcie spełniło się ich największe marzenie, poinformowali w wyjątkowy sposób w połowie grudnia. Znamy też płeć i datę porodu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Przyszła mama czuje się bardzo dobrze, dlatego zdecydowała się na podróż do Nowego Jorku, gdzie wraz z mężem załatwia sprawy zawodowe.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wezmą rozwód?!

Jak widzimy na Instagramie, małżonkowie mają też sporo czasu na zwiedzanie i zakupy. Zdjęciami z tych chwil chętnie chwalą się z fanami.

Empire State of Mind. Spotkamy tu wielu ważnych ludzi - napisał były bramkarz.
 

Choć przeważają miłe komentarze, w których zwolennicy Majdanów komplementują swoich ulubieńców i życzą im miłych chwil w Nowym Jorku i super zabawy, to nie zabrakło złośliwych uwag. Jeden z użytkowników Instagrama podzielił się swoimi przemyśleniami:

Ciekawe, kiedy rozwud [zach. pis. oryg.] - brzmi komentarz z błędem ortograficznym.

Majdan nie pozostawił tego bez odpowiedzi i zakpił z internauty:

Ciekawe, co robiłeś na lekcjach polskiego...? - zwrócił się do niego.

Sympatycy Radosława stwierdzili ze śmiechem, że "to trafna uwaga". Niektórzy skierowali swoje uwagi bezpośrednio do internauty i polecili mu słownik ortograficzny. Na co on stwierdził, że to "nie lekcja ortografii". Nam jednak się wydaje, że taka by mu się jednak przydała.

AW