Aneta Zając zjawiła się na widowni "Tańca z Gwiazdami" i zaprezentowała nową sylwetkę. Jest w świetnej formie

W piątek odbył się setny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Na widowni zjawili się uczestnicy, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach. Wśród nich była m.in. Aneta Zając.

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy. Uroczyście świętowano emisję setnego odcinka. Był tort, a produkcja przygotowała niespodziankę dla uczestników - zdecydowano, że w tym tygodniu żadna para nie żegna się z programem. Zaproszono także osoby, które w przeszłości prezentowały widzom swoje umiejętności taneczne na parkiecie show. Zjawiły się m.in. Joanna Moro, Ewelina Lisowska oraz Aneta Zając.

Zobacz też: Dziś setny odcinek 'Tańca z Gwiazdami' w Polsacie. Oto najciekawsze momenty z całej historii. Pamiętacie kontrowersyjny komentarz Beaty Tyszkiewicz?

"Taniec z Gwiazdami". Aneta Zając w świetnej formie

Zając wzięła udział w 14. edycji programu. Decyzją widzów to właśnie ona i partnerujący jej Stefano Terrazzino zdobyli Kryształową Kulę w 2014 roku. Pięć lat później aktorka była gościem specjalnym "Tańca z Gwiazdami" i wzięła udział w uroczystym świętowaniu wyjątkowego odcinka.

Gwiazda "Pierwszej Miłości" prezentowała się świetnie. Miała na sobie białą koszulkę, czarne spodnie z podwyższonym stanem oraz marynarkę w zwierzęcy wzór. Nie da się nie zauważyć, że mocno schudła i prezentuje świetną sylwetkę. W jaki sposób straciła kilogramy? Jak podawał niedawno "Fakt", aktorka przeszła na dietę oraz ćwiczy pod okiem trenera personalnego.

Musimy przyznać, że dawno Aneta Zając nie wyglądała tak kwitnąco, prawda?

AW