Iwona Pavlović poszła w tango z Ibiszem. W srebrnej kreacji wyglądała jak milion dolarów! A na Instagramie? Pokazała wnuka. Przeuroczy

W piątkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović nieźle zaszalała. Nie dość, że była "srebrną mambą" to namówiła na taniec samego Krzysztofa Ibisza. Chwilę wcześniej pokazała natomiast słodkie zdjęcie z wnukiem.

Iwona Pavlović była zdecydowanie największą gwiazdą ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Jurorka nie dość, że zaskoczyła wszystkich nieoczywistą stylizacją, to wyszła na parkiet i wzięła w obroty Krzysztofa Ibisza

Iwona Pavlović w piątym odcinku "Tańca z gwiazdami"

Jurorka tanecznego show Polsatu lśniła w piątkowy wieczór niczym gwiazda na niebie. W srebrnej sukni mogłaby bez problemu pojawić się na gali rozdania Oscarów i być jedną z najlepiej ubranych pań. Obcisła kreacja z głębokim dekoltem idealnie podkreśliła figurę Pavlović.

 

Zanim jednak gwiazda pojawiła się w studiu Polsatu i zaprosiła do tańca Krzysztofa Ibisza, pokazała na Instagramie urocze zdjęcie. Fotografia przedstawia babcię i wnuka. 

Słowo "babcia" od zawsze kojarzyło mi się ze starością. A odkąd jest on... tylko z miłością, radością i młodością. Bo nasz Bruno daje tyle energii, że ma się ochotę góry przenosić.

Fani nie kryli zachwytu

Babcia Iwonka. Piękne zdjęcie.
Wspaniały widok. 

Bardzo fajnie, że tancerka zdecydowała się pokazać chłopca. Takie zdjęcia zawsze rozczulają internautów. Poza tym, Bruno, zazdrościmy Ci tak szalonej, przebojowej i seksownej babci!

CW

Iwona Pavlović jest bardzo surowym jurorem. W poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami" nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Justyny Żyły. 

Zobacz wideo