W piątym odcinku "TzG" odpadł jeden z bardziej lubianych uczestników. Ci, co dostali najmniej punktów, znowu zostali ocaleni

W piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" pożegnaliśmy się z Akopem Szostakiem i Sarą Janicką. Podziękowali sobie nawzajem oraz produkcji. Jednak nie brakowało emocji. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Piąty odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" upłynął pod hasłem "imieninowej imprezy cioci". Rozpoczął się od maratonu wszystkich uczestników, którzy tańczyli to, co chcieli. Jurorzy decydowali po kolei, która para ma odpaść. Konkurencję wygrali Akop Szostak i Sara Janicka. Zabrakło dzisiaj Michała Malitowskiego, którego zastępował Kris Adamski.

"Taniec z Gwiazdami". Co się wydarzyło w piątym odcinku?

Jako pierwsi na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawili się Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie, że w ogóle nie chodzi na imprezy, a zamiast tego woli pracować. Zdziwiło to jej partnera, który ją delikatnie skrytykował. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Zatańczyli walca angielskiego, za którego otrzymali od jurorów 17 punktów. Andrzej Grabowski stwierdził, że poszło jej trochę lepiej niż w poprzednich odcinkach.

 

Po nich przyszła pora na Akopa Szostaka i Sarę Janicką. Okazało się, że udział kulturysty stanął pod dużym znakiem zapytania. Miał problemu zdrowotne, jednak udało mu się wrócić do formy. Za foxtrot, jaki zaprezentowali, otrzymali 18 punktów. Ola Kot i Tomasz Barański zatańczyli zmysłową rumbę, którą jurorzy ocenili na 20 punktów.

Barbara Kurdej-Szatan nie jest zbyt pewna swoich umiejętności tanecznych:

Zobacz wideo

Jive'a w rytm utworu wykonanego przez Czadomana "Ruda tańczy jak szalona" swoje umiejętności zaprezentowali Monika Miller i Jan Kliment.

Widzę, że ty w każdym odcinku sama ze sobą wygrywasz - docenił jej starania Kris Adamski.
Było bardzo seksownie. Seksowny jive to coś innego. Za to ci bardzo dziękuję - zachwycała się Iwona Pavlovic.

W sumie otrzymali 21 punktów.

 

Sandra Kubicka i Adam Adamonis wiedzą doskonale, co to dobra impreza. Modelka najbardziej lubi wesela. Dlatego świetnie odnaleźli się w tematyce odcinka. Zatańczyli... tango. Grabowski był zachwycony nimi. Stwierdził, że są piękną parą i cudownie się na nich patrzy. Zebrali 28 punktów. Po nich swoje umiejętności w walcu wiedeńskim zaprezentowali Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Pavlovic, Grabowski i Adamski uznali, że zasługiwał on na maksymalną liczbę punktów. Była to pierwsza 30-tka w tej edycji. Listę par zakończyli Damian Kardas i Janja Lesar. Za quickstepa dostali 30 punków.

W klasyfikacji jurorów prowadzili więc Damian i Janja oraz Barbara i Jacek. Najniżej znaleźli się Magda i Kamil. Jednak decyzją widzów odpadli Akop i Sara.

Taniec z GwiazdamiTaniec z Gwiazdami Screen z Ipla.pl/ Taniec z Gwiazdami

AW