"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda skrytykowana przez Kamila Kuroczko: Jesteś nerdem, zamkniętym w czterech ścianach

Piąty odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" upływa pod hasłem "imieninowej imprezy cioci". Magda Bereda przyznała, że rzadko chodzi na imprezy, co wyśmiał jej partner Kamil Kuroczko.
Zobacz wideo

Magda Bereda jest najmłodszą uczestniczką dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka jednak nie zachwyca tanecznymi umiejętnościami i jest uznawana za "drugą Justynę Żyłę", która - przypomnijmy - była jedną z najsłabiej tańczących uczestników show.

"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Odcinek rozpoczął się od maratonu wszystkich uczestników, którzy tańczyli to, co chcieli. Jurorzy decydowali po kolei, która para ma odpaść. Przed tańcem zdradzali oni co nie co o tym, jakie imprezy lubią najbardziej i jak często im się to zdarza. Magda Bereda przyznała, że w ogóle nie imprezuje.

Imprezuje dość rzadko, bo jestem trochę takim pracoholikiem. Kiedy mam wolny czas, to wolę skupić się na jakiejś pracy, niż wyjść - mówiła.

Nie potrafiła nawet powiedzieć, kiedy ostatnio imprezowała. Wyśmiał ją wtedy Kuroczko:

Jesteś po prostu nerdem. Siedzisz w czterech ścianach. I tak poznajesz życie - krytykował ją.

Magda i Kamil zatańczyli walca angielskiego. Za swój taniec otrzymali od jury 17 punktów. Nie obyło się jednak bez krytyki:

Widać, że rzadko bywasz na imprezach, bo to widać i czuć - powiedział Kris Adamski, który zastąpił w tym odcinku Michała Malitowskiego.

A Wy jak oceniacie ich występ?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda skrytykowana przez Kamila Kuroczko: Jesteś nerdem
Zaloguj się
 • Gość: Nut

  Oceniono 24 razy 24

  Nie każdy lubi imprezy, niektórzy wolą dom, spokój i grono zaufanych przyjaciół.

 • Gość: Izaaa

  Oceniono 22 razy 20

  Tak dokladnie. Co za swiat, teraz jak jestes domatorem to jestes uważany za nudziarza... Masakra

 • Gość: Susu

  Oceniono 6 razy 6

  A imprezowicze są zamknięci w 4 scianach np.klubu. To ze ktos nie marnuje czasu na ciągłe imprezy daje mu więcej czasu na robienie ciekawszych rzeczy. Można nie byc imprezowiczem a w ogóle nie byc domatorem, podróżować, zwiedzac, uprawiac sport. Bardzo plytkie i stereotypowe podejście. Ale tez i ten cały tancerz nie mówił tego zlosliwie, troche sie przekomarzal z Magda no ale trzeba trochę podkoloryzowac w mediach zeby sztucznie robic afere co nie? Ludzie nie dajcie się wkręcać.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Lepiej poznawać świat i ludzi, pracować nad sobą niż przesiadywać w klubach i imprezować, ja wolałem zapach ogniska, namiot i jezioro niż przebywanie w tłumie podrygujących ludzi i mieszaniny zapachów niekiedy drażniących. Ja wstawałem kiedy inni się wlekli do domu a spanie do południa lub dłużej to dzień stracony bezpowrotnie.

 • marek.zak1

  Oceniono 3 razy 3

  Magda jest śliczną i uroczą dziewczyną, daleka pod showbiznesowego blichtru, w jakim królują pozostali uczestnicy. .

 • Gość: do k.

  0

  kamil dzięki magdzie masz pracę i rozpoznawalność więc jej nie krytykuj, wystarczy że robi to jury wystarczy tej żółci nie zmieniajcie dziewczyny na siłę wystarczy że siebie zmienicie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX