"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda skrytykowana przez Kamila Kuroczko: Jesteś nerdem, zamkniętym w czterech ścianach

Piąty odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" upływa pod hasłem "imieninowej imprezy cioci". Magda Bereda przyznała, że rzadko chodzi na imprezy, co wyśmiał jej partner Kamil Kuroczko.
Zobacz wideo

Magda Bereda jest najmłodszą uczestniczką dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka jednak nie zachwyca tanecznymi umiejętnościami i jest uznawana za "drugą Justynę Żyłę", która - przypomnijmy - była jedną z najsłabiej tańczących uczestników show.

"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Odcinek rozpoczął się od maratonu wszystkich uczestników, którzy tańczyli to, co chcieli. Jurorzy decydowali po kolei, która para ma odpaść. Przed tańcem zdradzali oni co nie co o tym, jakie imprezy lubią najbardziej i jak często im się to zdarza. Magda Bereda przyznała, że w ogóle nie imprezuje.

Imprezuje dość rzadko, bo jestem trochę takim pracoholikiem. Kiedy mam wolny czas, to wolę skupić się na jakiejś pracy, niż wyjść - mówiła.

Nie potrafiła nawet powiedzieć, kiedy ostatnio imprezowała. Wyśmiał ją wtedy Kuroczko:

Jesteś po prostu nerdem. Siedzisz w czterech ścianach. I tak poznajesz życie - krytykował ją.

Magda i Kamil zatańczyli walca angielskiego. Za swój taniec otrzymali od jury 17 punktów. Nie obyło się jednak bez krytyki:

Widać, że rzadko bywasz na imprezach, bo to widać i czuć - powiedział Kris Adamski, który zastąpił w tym odcinku Michała Malitowskiego.

A Wy jak oceniacie ich występ?

AW