Uczestnicy "TzG" przerobili rozkładówkę "Faktu". Kubickiej dorysowano wymowne "atrybuty". Najlepszy jednak nowy "tytuł". Uśmiechniecie się

Kto nigdy nie dorysował wąsów "pani w gazecie", niech pierwszy rzuci kamieniem. Okazuje się, że gwiazdy też lubią to robić.

Mimo że z odcinka na odcinek rywalizacja w "Tańcu z gwiazdami" jest coraz większa, to za kulisami panuje przyjacielska atmosfera. Na to przynajmniej wskazuje ostatnia relacja Pauliny Sykut-Jeżyny na Instagramie. Dziennikarka pokazała zdjęć uczestników show pod "liftingu".

"Taniec z gwiazdami" od kulis i z humorem

W jednym z ostatnich wydań "Faktu" pojawiła się relacja zza kulis "Tańca z gwiazdami". Oczywiście nie brakowało zdjęć gwiazd i tancerzy. Te szybko zostały przerobione przez uczestników. Paulina Sykut-Jeżyna rozbawiona pochwaliła się między innymi fotką Sandry Kubickiej z tatuażem "Love Asia". Czyżby nawiązanie do dramy z oddaniem psa w roli głównej? Ciekawe.

ZOBACZ TEŻ: Kubicka chciała ocieplić swój wizerunek? To zachowanie jest jednak karygodne. "Ale cyrk"

W oczy rzuca się również przerobiony tytuł: "Porwane sunie". W oryginale chodziło oczywiście o suknie. Ciekawe, który z uczestników ma takie fantazyjne poczucie humoru? Kogo obstawiacie?

Tak to wyglądało:

Zobacz wideo