Adam Adamonis może nie zatańczyć w dzisiejszym "TzG". "Nie wiem, czy uda się mnie postawić". Występ Sandry Kubickiej stoi pod znakiem zapytania

Adam Adamonis może nie wystąpić w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Aktor i tancerz nabawił się kontuzji, która stawia występ pod znakiem zapytania.

Już dziś wieczorem obejrzymy setny odcinek "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu. Niestety wszystko wskazuje na to, że Adam Adamonis nie będzie mógł wystąpić. Partner Sandry Kubickiej nabawił się poważnej kontuzji.

Adam Adamonis może nie wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"

Już wieczorem Adam Adamonis i Sandra Kubicka mieli razem zaprezentować dwie choreografie podczas setnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Niestety dzisiejszego poranka partner modelki niespodziewanie naderwał mięsień łydki. Kontuzja stawia ich występ pod znakiem zapytania, o czym poinformował sam zainteresowany w specjalnym nagraniu na Instagramie "Tańca z Gwiazdami".

(...) Nie wiem, co jest ze mną. Nie wiem, czy uda się postawić mnie, czy to dyskwalifikuje mnie dzisiaj. W związku z tym trzeba będzie szybko załatwić partnera, który podejmie tę rękawice i w tak krótkim czasie zrobi tę choreografię, którą ja zrobiłem. Trzymajcie kciuki... - mówi Adamonis w nagraniu.

Produkcja stara się znaleźć zastępstwo, jednak dla nowego tancerza może być to dość trudne, aby nauczyć się dwóch choreografii w kilka godzin. Jak potoczą się dzisiejsze losy Sandry Kubickiej na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiemy się zapewne dopiero podczas wieczornego odcinka. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Będziecie oglądać?

Sandra Kubicka mocno przygotowywała się do każdego treningu:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (10)
"Taniec z gwiazdami": Adam Adamonis może nie zatańczyć. "Nie wiem, czy uda się mnie postawić"
Zaloguj się
 • Gość: aaa

  Oceniono 5 razy 5

  Pod jakim znakiem zapytania??????? przecież ma zatańczyć z Zakliczyńskim....

 • zawszedak111

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to jest informacja na stronę główną portalu, że "występ Sandry Kubickiej stoi pod znakiem zapytania"?

 • Gość: Gosc

  0

  Sama niech duoaăą pokreci, modelka pezęiez nie 🙄🙄🙄😃🙄

 • Gość: Aneta

  Oceniono 8 razy -2

  Sama bym nie chciała tańczyć że zwyrodnialcem Kubicka znęcającą się nad psem! Nie dziwne że chłopak nie daje rady!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX