Wiktoria Gabor reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior 2019. Roksana Węgiel skomentowała ten wybór

Roksana Węgiel w rozmowie z Party.pl powiedziała, co myśli o wyborze Wiktorii Viki Gabor, która będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji Junior. Piosenkarka nie kryła radości i życzyła młodszej koleżance powodzenia.
Zobacz wideo

W tym roku 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostanie zorganizowany w Polsce. 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice przedstawiciele krajów staną do walki o zwycięstwo. Naszą reprezentantką została Wiktoria Gabor, znana jako Viki. Wykona ona utwór "Superhero", który powstał podczas współpracy Patryka Kumóra i Lanberry.

Roksana Węgiel ocenia wybór Viki Gabor

Portal Party.pl skontaktował się z Roksaną Węgiel. Zapytał się jej, co myśli o wyborze tegorocznej reprezentantki na Eurowizję Junior. Przyznała, że cieszy się, że to właśnie Viki została wybrana przez jury, w składzie: Majka Jeżowska, Blue Cafe oraz Tomson i Baron.

Bardzo się cieszę, uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że się znamy - powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Kim w ogóle jest Wiktoria Gabor? Ma 12 lat i od jakiegoś czasu mieszka w Polsce. Urodziła się w Niemczech, a wychowała w Wielkiej Brytanii, więc doskonale mówi i śpiewa po angielsku. Wzięła udział w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie jej trenerami byli Tomson i Baron. Wtedy doszła do finału.

Myślicie, że ma szanse powtórzyć sukces Roksany Węgiel i stanie się gwiazdą?

AW