Wiktoria Gabor reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior 2019. Roksana Węgiel skomentowała ten wybór

Roksana Węgiel w rozmowie z Party.pl powiedziała, co myśli o wyborze Wiktorii Viki Gabor, która będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji Junior. Piosenkarka nie kryła radości i życzyła młodszej koleżance powodzenia.
Zobacz wideo

W tym roku 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostanie zorganizowany w Polsce. 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice przedstawiciele krajów staną do walki o zwycięstwo. Naszą reprezentantką została Wiktoria Gabor, znana jako Viki. Wykona ona utwór "Superhero", który powstał podczas współpracy Patryka Kumóra i Lanberry.

Roksana Węgiel ocenia wybór Viki Gabor

Portal Party.pl skontaktował się z Roksaną Węgiel. Zapytał się jej, co myśli o wyborze tegorocznej reprezentantki na Eurowizję Junior. Przyznała, że cieszy się, że to właśnie Viki została wybrana przez jury, w składzie: Majka Jeżowska, Blue Cafe oraz Tomson i Baron.

Bardzo się cieszę, uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że się znamy - powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Kim w ogóle jest Wiktoria Gabor? Ma 12 lat i od jakiegoś czasu mieszka w Polsce. Urodziła się w Niemczech, a wychowała w Wielkiej Brytanii, więc doskonale mówi i śpiewa po angielsku. Wzięła udział w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie jej trenerami byli Tomson i Baron. Wtedy doszła do finału.

Myślicie, że ma szanse powtórzyć sukces Roksany Węgiel i stanie się gwiazdą?

AW

Więcej o:
Komentarze (55)
Roksana Węgiel komentuje wybór polskiej reprezentantki Eurowizji Junior 2019
Zaloguj się
 • Gość: xxl

  Oceniono 33 razy 17

  Przepraszam ale ja nie słyszę nic wyjątkowego w glosie Roksany takich głosów w Polsce jest duzo

 • Gość: KOKS

  Oceniono 34 razy 16

  nie mogę jej słuchać:( przepraszam. Może nie mam słuchu muzycznego ,czy dobrego gustu, ale najgorsze, że nie mogę na nią patrzeć . Strasznie mnie irytuje jej zachowanie , nieuzasadniona pewność siebie-pycha . TAKA PRZERYSOWANA STARA -MALUTKA BLE

 • Gość: hallo

  Oceniono 23 razy 13

  WĘGIEL BEZ TALENTU

 • czerski.fake

  Oceniono 18 razy 10

  co by nie mówić to głos tej fałszującej węgieł się nie umywa do gaborowej...

 • Gość: paty

  Oceniono 21 razy 9

  Roxi Wengiel powinna zostać jurorką w przyszłorocznym Konkursie Chopinowskim. Razem z Markiem Sierockim. Oba ałtorytety tej samej miary (i wdzięku).

 • miszka_szyfman

  Oceniono 10 razy 8

  oj dzieci dzieci...

 • Gość: Maria

  Oceniono 7 razy 5

  Wywalić Kurskiego to oszust kłamca. Zawsze miała jechać na darowiznę osoba która wygrała The Voice kids A tu co wielkie kłamstwo Kurskiego. Jak Roxana zajęła1 miejsce pojechała Ania Dąbrowska również zajęła 1 miejsce i nie. I gdzie tu sprawiedliwość .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 4

  Nygustwo do szkoły zagonic jedno i drugie

 • Gość: Krzysiek

  Oceniono 6 razy 4

  Patrząc na Viki i Roksane to szczerze Viki wygląda na starszą niż Roksana.... Wgl to mega się postarzacie w tych ubraniach. Spk luz chcecie zwrócić na sb uwagę, też tak rb, ale bez przesady nie tak mocno... Roksana masz 14 lat, tyle ile ja, i na tyle powinnyscie się ubierać a nie na 20 parę... A Viki ma 12 lat a wygląda jeszcze gorzej niż Roksana. Serio dziewczyny weźcie się w garść.... Jesteście obie ładne dziewczyny, nie ubierajcie się tak jak teraz, bo to tylko źle wygląda i źle o was samych świadczy. A po za tym to podoba mi się ten wybór i trzymam kciuki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX