Telewizja Netflix udostępniła właśnie zapowiedź nowego, motoryzacyjnego show "Hyperdrive". Przedsięwzięcie, którego producentem jest hollywoodzka gwiazda Charlize Theron, to jak dotąd największa tego typu produkcja stacji.
To będą najbardziej spektakularne zawody samochodowe. Na jego potrzeby, wielki przemysłowy kompleks został przekształcony w najbardziej szalony tor wyścigowy jaki można sobie tylko wyobrazić - tak o swoim programie mówią jego twórcy.
Kilkunastu śmiałków z całego świata, starannie wyselekcjonowanych, zmierzy się na nim, pokonując swój strach, słabości i ograniczenia. Wśród nich, Polka - Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu - Karolina Pilarczyk!!
Moim celem jest pokazanie publiczności, że nie ma ograniczeń - zapowiada w teaserze nasza mistrzyni.
Znając Karolinę oraz możliwości jej Predatora, niczego nie można wykluczyć! Na swoim Facebooku Karolina dodała:
Niesamowita przygoda, fantastyczna adrenalina, rewelacyjni kierowcy. Wariactwo na całego - jedna z najfajniejszych rzeczy jaka przydarzyła nam się w życiu!
Premiera tego niesamowitego widowiska już 21 sierpnia w telewizji Netflix. Zapraszamy też na oficjalny profil na Facebooku: TUTAJ
redakcja
Koroniewska i Dowbor porzucili dom na rzecz luksusowego apartamentu w stolicy. 3,5-metrowa wyspa to początek
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Była mistrzyni świata oskarżona o oszustwa. Do sądu trafił akt oskarżenia
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
TVP z nowym show. Poprowadzi go była gwiazda TVN. "Tego właśnie potrzebowaliśmy"
Prezydent nie powinien pokazywać się w ubraniach z logo "Nowrocky"? Prawnik przestrzega
Marcin Rogacewicz padł na kolana przed Agnieszką Kaczorowską. "Powiedziałam tak"