Wieniawa porwała Rosati i Zielińską do seksownego tańca. "Mamy jeszcze dużo układów". Czekamy!

Jak widać, aktorki bardzo się polubiły na planie nowego serialu. Tańcząc do jednej z piosenek Beyonce, kręciły pupami i przewracały się na ziemię.

Trwają właśnie nagrania do najnowszej produkcji Polsatu "Zawsze warto". W rolach głównych zobaczymy Julię Wieniawę, która zagra dziewczynę do towarzystwa oraz Weronikę Rosati i Katarzynę Zielińską. Bohaterki poznają się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się połączą. Aktorki najwyraźniej polubiły się też prywatnie, czego efektem jest zabawny filmik, który pojawił się na instagramowych profilach gwiazd.

Wieniawa, Rosati i Zielińska tańczą do Beyonce

Aktorki na planie zdjęciowym spędzają ze sobą bardzo dużo czasu i widać, że zdążyły się nawet zaprzyjaźnić. Na ich profilach często widzimy wspólne zdjęcia czy relacje na InstaStories. Wczoraj pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa udzieliła koleżankom rady, jak dobrze pozować do zdjęcia.

Teraz, na kanałach aktorek pojawiło się zabawne nagranie, na którym wszystkie tańczą do piosenki Beyonce. Na początku widzimy jak Wieniawa i Rosati kręcą pupami w rytm muzyki i starają się wykonywać seksowne pozy. Po chwili dołącza do nich Kasia Zielińska, która zamiast na seksapil postawiła na dobrą zabawę. Aktorka nieporadnie próbuje tańczyć razem ze swoimi koleżankami z planu, a po chwili... przewraca się. Julka na szczęście przyszła jej na ratunek!

Wieniawa, Rosati i Zielińska tańczą do piosenki BeyonceWieniawa, Rosati i Zielińska tańczą do piosenki Beyonce instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska w opisie zdjęcia zajawiła, że mają jeszcze w zanadrzu sporo innych układów.

Zastanawiam się, czy nie powinnam nas zgłosić do programu "Mam Talent". Mamy jeszcze dużo układów. Pracuję również nad programem indywidualnym.

Weronika Rosati natomiast podkreśliła, że są nie tylko dobrymi aktorkami, ale również tancerkami.

Aha, uwaga! Jak widać, specjalizujemy się również w występach tanecznych - zainteresowanych naszym girlsbandem zapraszam do kontaktu z naszymi agencjami.
 

Wyszło zabawnie?

KB