Julia Wieniawa miała zagrać w "Polityce" Patryka Vegi. Odmówiła mu, a teraz jej mama ujawniła powody tej decyzji

Julia Wieniawa i Patryk Vega współpracowali już przy kilku projektach. Jednak w najnowszym filmie "Polityka" aktorki nie zobaczymy. Wieniawa odmówiła reżyserowi. Jaki podała powód?

Julia Wieniawa jest jedną z kilku aktorek młodego pokolenia, które szczególnie sobie ceniPatryk Vega. Współpracowała już z reżyserem na planie filmu o handlu dziećmi. Nic dziwnego, że Vega chciał ją widzieć również w swojej najnowszej produkcji pt.: "Polityka". Wieniawa jednak tym razem odmówiła.

Julia Wieniawa nie zagra u Patryka Vegi

Julia Wieniawa odmówiła Patrykowi Vedze. Powody tej decyzji tłumaczy na łamach "Party" jej mama i menadżerka - Marta Wieniawa.

Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu - zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem - mówi jej matka.

Ten oficjalny powód jest bez wątpienia istotny, jednak nie bez znaczenia jest również, że w "Polityce" Vegi gra także Antek Królikowski, jej były chłopak. Choć i Antek i Julia znaleźli szczęście w nowych związkach, wspólna praca na planie filmowym byłaby dla obu stron dość krępująca.

Julia Wieniawa odrzuca rolę dla Barona?

Pojawiły się także domysły, jako Julia Wieniawa miała odrzucić rolę ze względu na Barona. Dodatkowy obowiązek spowodowałby, że para miałaby jeszcze mniej czasu dla siebie. Jednak ze względu na zobowiązania zawodowe i Julii i Barona zakochani i tak będą się widywali w najbliższym czasie bardzo rzadko - do końca sierpnia Afromental jest w trasie koncertowej, przygotowuje również wydanie płyty.

Muzyk zdradził jednak, że wspólnie z Julią szykują się już do urlopu:

Mam nadzieję, że znajdziemy parę wspólnych dni na urlop jeszcze w te wakacje. A jeśli nie, to odbijemy to jesienią i odpoczniemy wtedy na dłuższym wyjeździe. Kierunek? Na pewno malownicze tropiki - mówił Baron w rozmowie z "Party".

Jak widać, dla Julii Wieniawy i Barona wakacje będą bardzo pracowite. A co jeszcze Aleksander Baron mówił o planach na urlop?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (98)
Julia Wieniawa miała zagrać w "Polityce" Patryka Vegi. Odmówiła mu, a teraz jej mama ujawniła powody tej decyzji
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 65 razy 61

  Nie rozumiem fenomenu popularności tej zwykłej nawet z wyglądu panienki

 • jacekczewa

  Oceniono 18 razy 18

  gwiazda TVPiS więc trudno się dziwić...forsaz Rodzinki poszłaby sie...ye...ać

 • Gość: wonsz gienek

  Oceniono 20 razy 16

  G...prawda, gra u Ku...kiego, a Ku...ki jest podczepiony pod prezesa zbafcę narodó, nie chciała se zabruździć CV

 • Gość: Luke

  Oceniono 13 razy 11

  A kogo miała zagrać - Szydło czy Mazurek?

 • Gość: Jo

  Oceniono 9 razy 9

  Bo ona grać po prostu nie umie wiec wolała mniej ambitna rolek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX