Julia Wieniawa oszpeciła się do roli w filmie Patryka Vegi. Zrobiła sobie ogromny tatuaż

Julia Wieniawa zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi "Small World". Na potrzeby produkcji zrobiła sobie tatuaż.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa jest obecnie w Bangkoku, gdzie kręci sceny do najnowszej produkcji  Patryka Vegi "Small World". Film, w którym gwiazda wciela się w główną rolę, będzie opowiadać o tragicznym procederze handlu dziećmi. Młoda aktorka już wcześniej współpracowała z reżyserem, grając jedną z głównych ról w pierwszej części "Kobiet mafii".

ZOBACZ: Julia Wieniawa zmieniła kolor oczu! Do roli w nowym filmie przejdzie metamorfozę. Fani: Ale cudo! Zupełnie inaczej

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż

Julka do roli w tym filmie musiała nieco zmienić wizerunek. Przede wszystkim zaczęła nosić brązowe soczewki, żeby kolor oczu bardziej pasował do jej postaci. Co więcej, bierze udział w wielu krwawych scenach, dlatego na zdjęciach z planu widzimy ją z siniakami i plamami krwi.

Na Instagramie Patryka Vegi pojawiło się bardzo kontrowersyjne zdjęcie Wieniawy. Na jej nodze pojawił się ogromny tatuaż. Choć nie ma wątpliwości, że jest to tylko element charakteryzacji, reżyser podkręca atmosferę wokół "Small World" sugerując, że napis na jej łydce jest prawdziwy.

Julia Wieniawa zrobiła pierwszy tatuaż w Bangkoku! - napisał reżyser.
 

Fani nie dali się nabrać. W komentarzach piszą:

To tatuaż henną.
Flamastrem robiony?
Tatuaż nieprawdziwy. Na potrzeby filmu?

Jesteśmy bardzo ciekawi, czym jeszcze nas zaskoczy Patryk Vega.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.