Julia Wieniawa ma dość ryzykowną dietę. Przy jej trybie życia dostarcza organizmowi zdecydowanie za mało kalorii. "Nie jem glutenu, laktozy i soi"

Julia Wieniawa ostatnio sporo schudła. Gwiazda zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę i wyznała, ile je kalorii w ciągu dnia dostarcza organizmowi.

Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością, dlatego firmy prześcigają się w podpisywaniu z nią kolejnych kontraktów reklamowych. Od jakiegoś czasu młoda aktorka korzysta z cateringu dietetycznego, dzięki któremu udało jej się zrzucić kilka kilogramów. Pomimo choroby Hashimoto, cieszy się smukłą sylwetką. Jednak okazuje się, że Julka nie może sobie pozwolić na obfite posiłki.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa przesadziła z opalaniem natryskowym. "Mówiłam więcej, więcej!" Teraz tego żałuje

Julia Wieniawa je za mało?

Gwiazda zorganizowała na Instagramie serię z pytaniami od obserwatorów, na które postanowiła odpowiedzieć. Internautów zastanawia, co Julia robi, aby nie tyć przy problemach z tarczycą.

Jak już wspominałam - nie jem glutenu, laktozy i soi. Oprócz tego staram się jeść regularnie posiłki i nie przekraczać 1500 kcal dziennie.

Wiedząc, że Julia ma bardzo intensywny tryb życia i potrafi spędzić kilkanaście godzin na planie filmowym, spożywanie 1500 kcal w ciągu dnia, to niestety bardzo mało. Co więcej, Wieniawa również sporo trenuje, aby mieć wysportowane ciało.

Oprócz tego ważny jest też ruch. Dlatego minimum 2-3 razy w tygodniu mam trening lub ćwiczę jogę - wyznała.

Julia WieniawaJulia Wieniawa screen Instagram/juliawieniawa

Miejmy nadzieję, że restrykcyjna dieta nie będzie miała złych skutków dla zdrowia Julii.

Julia Wieniawa chce wyglądać pięknie, ale nie dla Barona. Zobacz wideo

Zobacz wideo

JP

Więcej o: