Znamy nowego trenera "The Voice of Poland". Był finalistą znanego talent show, teraz sam oceni uczestników

Znamy nazwisko pierwszej osoby, która zasiądzie na fotelu jurorów w najbliższej edycji "The Voice of Poland". Ta decyzja może zaskoczyć!

Pierwsze nazwisko nowego trenera tegorocznej edycji programu "The Voice of Poland" zostało oficjalnie potwierdzone. Będzie nim Kamil Bednarek. Jeszcze nie wiadomo, którego z dotychczasowych trenerów na zastąpić.

Zobacz również: Grzegorz Hyży ma łatkę najbardziej surowego jurora programu. Jego żona wyznała, ile w tym prawdy

Zobacz wideo

Kamil Bednarek nowym trenerem "The Voice od Poland"

Kamil Bednarek oficjalnie został nowym trenerem jesiennej edycji programu. Informację tę potwierdził manager artysty, Mateusz Posyniak. Przypomnijmy, że Bednarek sam brał udział w programie typu talent show, w którym udało mu się dojść do finału. W ostatniej edycji jurorami byli Michał Szpak, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży.

W ostatnich tygodniach pisaliśmy również o Barbarze Kurdej-Szatan, która straciła aż trzy programy w TVP, w tym została usunięta z roli prowadzącej "The Voice of Poland". Jak podaje produkcja, na razie jeszcze nie wybrano osoby, która ją zastąpi. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Kim jest Kamil Bednarek?

Pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiał razem z zespołem Star Guard Muffin, który założył wraz z przyjaciółmi w 2008 roku. Bednarek stał się popularny, dzięki udziałowi w programie "Mam Talent!". Ulubieniec widowni doszedł do finału, gdzie przegrał z młodą wokalistką, Magdaleną Welc. Aktualnie skupia się na karierze solowej. Do jednych z największych hitów Bednarka możemy zaliczyć utwory takie jak "Chwile jak te", "Talizman"czy "Cisza".

Co sądzicie o wyborze Kamila Bednarka na trenera programu?

KB

Więcej o: