Agata Duda znowu zachwyciła w USA. Tym razem postawiła na krzykliwą stylizację z sieciówki. Znamy cenę tej obłędnej marynarki!

Agata Duda nie przestaje zachwycać w USA. Tym razem spotkała się z prezes YouTube. Pierwsza dama zachwyciła marynarką z sieciówki.

Polska para prezydencka od kilku dni przebywa w USA, gdzie spotyka się z prominentnymi amerykańskimi politykami oraz przedstawicielami firm z Doliny Krzemowej. Podczas wizyty w siedzibie Google w Kalifornii Agata Duda zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Pierwsza dama postawiła na marynarkę z sieciówki.

Zobacz wideo

Agata Duda w marynarce z Zary

Będąc w kampusie Google, Agata i Andrzej Dudowie spotkali się z prezes YouTube’a – Susan Wojcicki oraz z wiceprezesem Google ds. relacji międzynarodowych – Kentem Walkerem. Na tę wyjątkową okazję pierwsza dama postawiła na różową dwurzędową marynarkę z... Zary. Za rzecz z sieciówki Agata Duda zapłaciła 399 zł.

Co ciekawe, choć była ona dostępna w komplecie ze spodniami w tym samym kolorze, mama Kingi Dudy dobrała do niej czarne rurki. Całość prezentowała się wyjątkowo dobrze, a pierwsza dama po raz kolejny udowodniła, że ma wyczucie stylu i jest jedną z najlepiej ubranych Polek.

AD

Więcej o:
Komentarze (92)
Agata Duda znowu zachwyciła w USA. Tym razem postawiła na krzykliwą stylizację z sieciówki. Pierwsza dama wyglądała obłędnie
Zaloguj się
 • Gość: miętus

  Oceniono 38 razy 26

  Jak zachwyca jak nie zachwyca? PS. Kto was nauczył debilnego słowa "obłędny"?

 • krynolinka

  Oceniono 29 razy 21

  Irokezem "pierwszej damy" też się zachwycacie w redakcji? Bidulka, pewnie na lakier do podtrzymania tego snopa, fortunę wydaje.

 • Gość: kj

  Oceniono 29 razy 21

  Plotek znowu pleciecie bzdury. Ta kobieta jest po prostu brzydka (ciągle się nie mogę doliczyć ile podbródków posiada - na zdjęciu są cztery...). Ale najgorsze jest jej zakłamanie, wstrętny charakter i pogarda okazywana ludziom. Oczywiście zaraz to się zmieni, będzie cieplutka jak bamboszki i pewnie nawet się odezwie. Wybory nadchodzą a długopis z manekinem chętnie sobie poświecie jeszcze pojeżdżą za pieniądze suweren. Wstrętna para.

 • Gość: znowu?

  Oceniono 28 razy 20

  czy w redakcji siedzi jakiś onanista psychofan Dudowej? czy to wyznaczona linia programowa?

 • gapcio2010

  Oceniono 20 razy 12

  Ta kobieta jest przede wszystkim NIJAKA, jako czlowiek, jako "pierwsza dama"( cokolwiek to znaczy), potem brzydka i kompletnie nieatrakcyjna. Gdyby nieznana przeszla ulica, nikt nie zwrocilby uwagi. Ma tylko figure wieszaka i tym sie wszyscy zachwycaja. Ale czy o to nam chodzi?

 • valla

  Oceniono 19 razy 11

  wieszak narodowy

 • Gość: Zoja

  Oceniono 17 razy 9

  Kogo zachwyciła? Chyba lepszy sort. Wygląda tragicznie. Jest poprostu brzydka. Wielka nieforemna tyka
  .

 • Gość: t

  Oceniono 18 razy 8

  Wygląda dobrze. Jak każdy manekin, taka ich rola.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX