Alicja Bachleda-Curuś na wycieczce z synem. Chłopiec ma już 10 lat, a internauci są zaskoczeni jego wzrostem: Jaki on już duży

Alicja Bachleda-Curuś rzadko dodaje zdjęcia w mediach społecznościowych zdjęcia syna. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała, jak spędzają razem czas.
Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curuś mocno chroni prywatności. Na jej profilu na Instagramie rzadko możemy zobaczyć jej zdjęcia z bliskimi czy z nowymi partnerami. Ostatnio jednak postanowiła nieco zdradzić fanom ze swojego życia osobistego i pokazała, jak spędza czas z synem. Trudno w to uwierzyć, ale Henry Tadeusz w tym roku skończy 10 lat! 

Zobacz: Colin Farrell zabrał Henry'ego Tadeusza na premierę filmu. Chłopiec jest bardzo podobny do Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś z synem

Aktorka wybrała się z synem na wycieczkę nad morze. W Malibu dopisała im pogoda, świeciło mocne słońce. Alicja pochwaliła się prezentem, jaki dostała od syna.

Kiedy syn wręczy ci kwiaty. Nie ma nic lepszego #beauty #malibu #gorgeousday #hiking #lunaistired #andsoami - napisała pod zdjęciem.
 

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że chłopiec wzrostem dogania mamę, która ma 168 cm. Sięga jej już do brody. Uwagę na to zwrócili internauci, którzy zostawili wiele komentarzy o treści:

Jaki on już duży.

Zwrócili też uwagę na świetny wygląd Alicji. Zebrała wiele komplementów, w których chwalą ją za świetną kondycję.

Czas się dla ciebie zatrzymał.
Ładna i naturalna.
Pani Alicjo! Wspaniałe widoki, wspaniała przyroda i wspaniała mama z synem - czytamy.

Na pewno miło spędzili ten dzień. Nic dziwnego, że Alicja zdecydowała się pokazać fanom, jakiego ma wspaniałego syna.

AW