Alicja Bachleda-Curuś nie płacze za Marcinem Gortatem. A on? Zatęskni, jak zobaczy jej najnowsze zdjęcia

Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś pogodziła się już z rozstaniem. Na najnowszych zdjęciach wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Pierwsze plotki o romansie Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata pojawiły się w połowie 2017 roku. Kiedy nikt już nie miał wątpliwości, co do rodzącego się pomiędzy nimi uczucia, okazało się, że aktorka i sportowiec nie mieszkają razem. To jednak nie zaszkodziło spekulacjom o rzekomym ślubie pary. Do tego nie doszło. Aktorka i sportowiec rozstali się we wrześniu ubiegłego roku.

Alicja Bachleda-Curuś jest zaliczana do grona najpiękniejszych Polek. 35-latka realizuje się aktorsko zarówno w polskich, jak i w zagranicznych produkcjach. Ostatnio jej kariera  jednak nieco zwolniła, a to ze względu na skupienie się na życiu prywatnym. Niestety nowy związek aktorki, podobnie jak poprzednie, nie przetrwał próby czasu. Bachleda-Curuś i Gortat rozstali się po niespełna roku.

Alicja Bachleda-Curuś cieszy się wolnością

Aktorka nie należy do fanek mediów społecznościowych. Jej sporadyczna aktywność na Instagramie nie wynika jednak z tego, że nadal rozpacza po rozstaniu z koszykarzem. Najnowsze zdjęcia wskazują wręcz na coś zupełnie innego. Bachleda-Curuś ma się bardzo dobrze i obecnie spędza czas w gronie przyjaciół.

BACHLEDA-CURUŚ NA PLAŻY. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Na instagramowym profilu 35-latki pojawiły się trzy nowe zdjęcia. Jak widać, gwiazda postanowiła skorzystać z dobrej pogody i wybrała się ze znajomymi na plażę. Tam spróbowała też swoich sił w sportach wodnych.

Naszą uwagę szczególną uwagę przykuło zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni z częściowo odkrytymi plecami. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo seksownie. Może jednak chciała w ten sposób pokazać Gortatowi to, co stracił?

Więcej o:
Komentarze (41)
Alicja Bachleda-Curuś nie płacze za Marcinem Gortatem. A on? Zatęskni, jak zobaczy jej najnowsze zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: Barb

  Oceniono 25 razy 21

  Ja nie wierzę w ten romans z Gortatem. Pokazali się razem ze trzy razy i tyle

 • a.k.traper

  Oceniono 13 razy 11

  To rajfurzenie gazety jest nawet zabawne, poziom podwórkowy, bo dzisiaj to nawet w maglu inne tematy.

 • Gość: Grzegorz

  Oceniono 11 razy 9

  Piękne naturalne błyszczące włosy,piękna zadbana skóra nieoszpecona głupkowatymi rysunkami,zdrowa skóra,piękne naturalne rzęsy,ładny naturalny biust,piękna bo naturalna a przez to pokazuje,że zdrowa.

 • Gość: Alex

  Oceniono 29 razy 7

  @stach_79
  Być może marzenie Staszków, którzy w większości są jacyś tacy z lekka pierd0lnięci. Wyjdź człowieku na ulicę. Takich jak Curuś jest na pęczki.

 • Gość: sara

  Oceniono 25 razy 7

  Alicja jest jak wino im starsza tym bardziej sexi.Bardzo ladna i fotogeniczna kobieta.Napewno znajdzie swoja milosc,zycze jej z calego serca

 • Gość: Robert

  Oceniono 43 razy 7

  Ja nie rozumiem fenomenu tej panienki. Ani to ładne, ani utalentowane, bez zawodu i wykształcenia a wy z niej robicie dobro narodowe tylko dlatego ze ma dziecko z Farellem. Napiszcie coś o wyksztalconych aktorkach,z ciekawym dorobkiem artystycznym, pięknych i mądrych a nie o Curusiownej !!

 • Gość: ana

  Oceniono 47 razy 3

  Bez przesady , uroda pospolita , talent aktrski watpliwy.....brak WOW

 • Gość: fantazy

  Oceniono 2 razy 2

  Ileż można drążyć nieaktualny temat? Zlitujcie się nad nimi i nami

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  On jest stały tylko one się zmieniały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX