Alicja Bachleda-Curuś nie płacze za Marcinem Gortatem. A on? Zatęskni, jak zobaczy jej najnowsze zdjęcia

Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś pogodziła się już z rozstaniem. Na najnowszych zdjęciach wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Pierwsze plotki o romansie Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata pojawiły się w połowie 2017 roku. Kiedy nikt już nie miał wątpliwości, co do rodzącego się pomiędzy nimi uczucia, okazało się, że aktorka i sportowiec nie mieszkają razem. To jednak nie zaszkodziło spekulacjom o rzekomym ślubie pary. Do tego nie doszło. Aktorka i sportowiec rozstali się we wrześniu ubiegłego roku.

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curuś jest zaliczana do grona najpiękniejszych Polek. 35-latka realizuje się aktorsko zarówno w polskich, jak i w zagranicznych produkcjach. Ostatnio jej kariera  jednak nieco zwolniła, a to ze względu na skupienie się na życiu prywatnym. Niestety nowy związek aktorki, podobnie jak poprzednie, nie przetrwał próby czasu. Bachleda-Curuś i Gortat rozstali się po niespełna roku.

Alicja Bachleda-Curuś cieszy się wolnością

Aktorka nie należy do fanek mediów społecznościowych. Jej sporadyczna aktywność na Instagramie nie wynika jednak z tego, że nadal rozpacza po rozstaniu z koszykarzem. Najnowsze zdjęcia wskazują wręcz na coś zupełnie innego. Bachleda-Curuś ma się bardzo dobrze i obecnie spędza czas w gronie przyjaciół.

BACHLEDA-CURUŚ NA PLAŻY. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Na instagramowym profilu 35-latki pojawiły się trzy nowe zdjęcia. Jak widać, gwiazda postanowiła skorzystać z dobrej pogody i wybrała się ze znajomymi na plażę. Tam spróbowała też swoich sił w sportach wodnych.

Naszą uwagę szczególną uwagę przykuło zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni z częściowo odkrytymi plecami. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo seksownie. Może jednak chciała w ten sposób pokazać Gortatowi to, co stracił?