Córka Natalii Siwiec pomalowała się szminką. Od małego ciągnie ją do kosmetyków. "Jak dziecko siedzi cicho, to wiedz, że coś się dzieje"

Natalia Siwiec na chwilę zostawiła swoją córkę samą. W tym czasie dziewczynka dobrała się do jej kosmetyczki i wysmarowała twarz czerwoną szminką.
Zobacz wideo

Od kiedy Natalia Siwiec urodziła swoją córkę, oszalała na jej punkcie. Mia jest stałym gościem na Instagramie gwiazdy. Widać, że dziewczynka idzie w ślady mamy i już jest małą modnisią. Co więcej, zaczęła się również interesować makijażem. Dorwała się do kosmetyczki Natalii i trochę narozrabiała.

ZOBACZ: Szczęśni wybrali się do Zakopanego. Świetnie bawią się w towarzystwie Natalii Siwiec. Filmik z Mią i Mariną was rozczuli!

Córka Natalii Siwiec pomalowała się szminką

Gwiazda uwielbia przebierać swoją córkę i robić jej zdjęcia. Mia Raduszewska ma zaledwie półtora roku, a już widać, że ciekawią ja kobiece sprawy. Podczas zabawy otworzyła czerwoną szminkę i pomalowała nią całą twarz i ubrania. Natalia opublikowała zabawne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie.

Pierwsze koty za płoty... To musiało się w końcu wydarzyć. Musiała w końcu dorwać czerwoną szminkę. JAK DZIECKO SIEDZI CICHO, TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE - napisała Siwiec.
 

Fani w komentarzach zachwycają się Mią.

Pięknie jej w tej czerwieni
Szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko.
Zapatrzyła się na mamusię i też chciała mieć piękny makijaż.
Mała księżniczka - czytamy.

Natalia musi mieć teraz oczy dookoła głowy i schować wszystkie kosmetyki.

JP

Więcej o: