Szczęśni wybrali się do Zakopanego. Świetnie bawią się w towarzystwie Natalii Siwiec. Filmik z Mią i Mariną was rozczuli!

Marina i Wojtek Szczęśni wybrali się na urlop do Zakopanego. Co ciekawe, zimowe ferie spędzają razem z Natalią Siwiec, Mariuszem Raduszewskim, a także ich uroczą córką, Mią.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła niedawno z obozu sportowego Anny Lewandowskiej. Z pewnością codzienne treningi nie należały do najłatwiejszych, więc teraz młoda mama postanowiła trochę odpocząć. Z tego powodu wraz z Wojtkiem i synem Liamem wyruszyła na urlop do Zakopanego. To właśnie w zimowej stolicy Polski od kilku dobrych już dni przebywa również Natalia Siwiec ze swoją rodziną. Teraz okazuje się, że obie panie postanowiły się spotkać i wspólnie spędzają ferie. 

Marina Szczęsna i Natalia Siwiec razem w Zakopanem

Obie rodziny z pewnością bawią się w swoim towarzystwie świetnie. Wnioskujemy to przede wszystkim po filmie, jaki opublikowała na InstaStory Marina. Możemy na nim zobaczyć, jak Mia tańczy na stole w góralskiej restauracji, natomiast Szczęsna trzyma ją za rączki i śpiewa. Tuż obok siedzi również wpatrzony zarówno w ukochaną żonę, jak i uroczą Mię, Wojtek. Sama słodycz!

Marina Łuczenko-Szczęsna bawi się z MiąMarina Łuczenko-Szczęsna bawi się z Mią Instagram/@marina_official

Marina i Natalia z racji na swoją ogromną popularność w mediach społecznościowych, pobyt w Zakopanem obszernie relacjonują na Instagramie. Przewagę w liczbie publikacji ma jednak Siwiec, która rozpieszcza swoich obserwatorów zdjęciami i filmami z Mią w roli głównej. Kompletnie się jej nie dziwimy, ta dziewczynka już robi furorę w sieci. 

Wiedzieliście, że Marina i Natalia się przyjaźnią?

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Szczęśni też wybrali się do Zakopanego. Świetnie bawią się w towarzystwie Natalii Siwiec, a filmik z Mią i Mariną was rozczuli!
Zaloguj się
 • Gość: Iza

  Oceniono 13 razy 11

  Rzeczywiście zrobi furorę w sieci jak i reszta wieśnioków, którzy stawiają dziecko w butach na stole, na obrusie. Trzeba mieć nieźle zepsute w głowie , żeby tak robić

 • Gość: yyy

  Oceniono 2 razy 2

  nie obchodzą mnie za bardzo ale młodość i małe dzieci i wyjazdy z nimi są cudowne

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  nie ma jak Mia z Marina

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Marinie mało śpiewa,za to korzysta z życia ilę wlezie.Wojtus kasę, ma oj ma.Haha

 • Gość: Zuzanna

  Oceniono 1 raz 1

  Brak wychowania. Kasa i slawa bije di lepu.

 • Gość: olol

  0

  Jaki słodziak ta owieczka

 • Gość: gogus

  0

  A kto tam jeżdzi chyba kasy mniej

 • timbwolf3

  0

  damy wam cztery wózki jak pojedziecie do Zakopca z tamtymi, co wzięli w tamtym roku pięć, ok? a, nie są to Anka i piłkarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX