Miley Cyrus przyszła na premierę filmu męża... bez niego. Dziwne? Szybko ujawniła powód

Miley Cyrus dzień po rozdaniu Grammy reprezentowała swojego męża na premierze jego filmu. Liam Hemsworth nie pojawił się na imprezie ze względu na chorobę.
Zobacz wideo

Miley Cyrus zadała szyku na Grammy w czarnym garniturze i oryginalnych szpilkach, a już dzień później na premierze filmu "Isn't It Romantic" mogliśmy ją zobaczyć w zupełnie innej, bardziej kobiecej odsłonie. 

Miley Cyrus w sukni od Valentino

Miley na poniedziałkowej premierze w Los Angeles reprezentowała swojego męża, Liama Hemswortha, który zagrał jedną z głównych ról w komedii romantycznej "Isn't It Romantic". Niestety nie mógł pojawić się na premierze filmu, gdyż zaledwie dwa dni wcześniej trafił do szpitala w związku ze złym samopoczuciem. Żona jednak godnie go reprezentowała w spektakularnej, szyfonowej sukni od Valentino. 

Jestem taka dumna z mojego męża i jego najnowszego filmu "Isn't It Romantic". Niestety nie był w stanie uczestniczyć w dzisiejszej premierze przez względy zdrowotne, ale ważne, że szybko dochodzi do siebie i dużo odpoczywa. (...) Jestem dumna, że mogę reprezentować jego oraz jego niesamowitą pracę. (...) Jest najzabawniejszą osoba, jaką znam i w tym filmie świat może go zobaczyć takim, jakim ja go widzę na co dzień - napisała Miley na Instagramie.

Jak Wam się podoba Miley w takiej dziewczęcej wersji? Może jednak wolicie jej stylizację z Grammy?  Zagłosujcie w sondzie!

WJ

W której stylizacji Miley wyglądała lepiej?
Więcej o: