Jessica Mercedes pochwaliła się, jak schudła. Jej przemiana robi wrażenie. Zdradziła, jak to zrobiła

Jessica Mercedes pokazała na InstaStories, jak schudła od listopada. Założyła swoje stare spodnie, które są znacznie za duże. Zobaczcie, jak to zrobiła.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes nie czekała na Nowy Rok, żeby podjąć decyzję o odchudzaniu. Na InstaStories pochwaliła się tym, jak się zmieniła w ciągu zaledwie kilku tygodni. Zdradziła też, co zrobiła, żeby zrzucić kilka kilo.

Jessica Mercedes pochwaliła się nową sylwetką

Jess założyła spodnie, które nosiła prawie 3 miesiące temu, żeby pokazać, jaką przeszła metamorfozę. Jak jej się to udało? Okazuje się, że według blogerki, żeby zrzucić trochę ciała, wystarczą "3 tygodnie ćwiczeń i dieta złożona z wegańskich posiłków".

Moje spodnie z listopada. 3 tygodnie ćwiczeń i jedzenie w 90 proc. wegańskich posiłków - napisała na zdjęciu.

Zdradziła też, jak teraz wygląda jej dieta. Okazuje się, że powoli rezygnuje z mięsa. Wybiera za to owoce morza i ryby. Do tego dorzuciła aktywność fizyczną - uprawiała jogę i trening kardio.

Jessica Mercedes schudła. Zobacz zdjęcia >>>>>

Naszym zdaniem promowanie takiej szybkiej utraty wagi przez osobę, którą obserwuje prawie 1 milion użytkowników, w tym młodych ludzi, nie jest do końca rozsądne. Jak wiadomo zrzucenie wielu kilogramów w tak krótkim czasie może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Poza tym szybko stracone kilogramy szybko wracają. Dlatego lepiej proces odchudzania rozłożyć w czasie.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.