"Sanatorium miłości". Wiemy, kto wystąpi w programie. Marta Manowska o uczestnikach: Pełni klasy i rubasznych żartów

Premiera "Sanatorium miłości" już 20 stycznia na antenie TVP. Uczestnicy pojawili się na spotkaniu prasowym promującym program. Wiemy, jak wyglądają wszyscy bohaterowie.
Zobacz wideo

"Sanatorium miłości" to najnowszy format Telewizji Polskiej. W trakcie 10. odcinków programu będziemy śledzić losy 12 bohaterów w wieku 60+. Na ekranie zobaczymy 6 kobiet (Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława) oraz 6 mężczyzn (Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch mężczyzn o imieniu Ryszard). Akcja programu rozgrywa się w sanatorium Równica w Ustroniu.

Marta Manowska o uczestnikach "Sanatorium miłości"

Manowska świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej show "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że została gospodarzem "Sanatorium miłości". Na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym to zachwycała się uczestnikami nowego foramtu TVP. Przekonuje również, że premiera programu będzie przełomowym wydarzeniem:

Cały czas dzwoni telefon. Tak mnie to cieszy. Tak to będzie program, który przełamie stereotypy. Pokolenie 60 plus to inteligentni, odważni, młodzi ludzie z wielkim doświadczeniem, sercem, żądni wyzwań, głodni życia. Elokwentni, oczytani, dotknięci doświadczeniem, sprawni, fantastyczni. Pełni klasy i rubasznych żartów. Prawdziwi, nie udający, niewymuszeni. jedyni. Z doskonałym poczuciem humoru. To nie osoby czekające na kolej życia, to osoby rzucające życiu wyzwanie i śmiejące mu się prosto w twarz. My młodzi, nonszalanccy, mający przed sobą całe życie, uczmy się od nich. Bo miłość to przyjaźń. A jeśli miłość to na całe życie.
 

"Sanatorium miłości". ZOBACZ ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW >>>>>>

Będziecie oglądać "Sanatorium miłości"?

JP