Marta Manowska prowadzącą nowego reality show w TVP. "Sanatorium miłości" będzie hitem?

"Sanatorium miłości" to nowy program TVP, który zostanie wyemitowany w styczniu. W roli prowadzącej Marta Manowska.

Niebawem swój finał będzie miała czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony". Dla osób, które lubią show o rodzącej się na ekranie miłości, mamy dobrą informację. Już w styczniu Telewizja Polska wystartuje z nowym programem "Sanatorium miłości". Zapowiada się interesująco.

Nowy program TVP "Sanatorium miłości"

Jak czytamy na wirtualnemedia.pl, już w styczniu widzowie będą mogli obejrzeć program "Sanatorium miłości", którego prowadzącą została Marta Manowska.

Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje - mówi Manowska.

"Sanatorium miłości" - o czym będzie program?

W programie widzowie będą śledzić dwanaście osób, które pojadą do sanatorium "Równica" w Ustroniu. Uczestnicy spędzą w uzdrowisku trzy tygodnie. Przez ten czas będą wypoczywać, bawić się i poznawać siebie nawzajem. Ponoć nie zabraknie przygód miłosnych.

Program ma podjąć temat dyskryminowania osób starszych.

Pokaże jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek - informuje nadawca.

Jesteście ciekawi show? My bardzo!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo

KS