"Rolnik szuka żony". Małgosia pochwaliła się nieopublikowanymi do tej pory zdjęciami ze ślubu. Dodała też wzruszający wpis

"Rolnik szuka żony". Pod koniec września Małgosia i Paweł, którzy poznali się w programie, wzięli ślub. Teraz na Instagramie rolniczki pojawiły się nowe zdjęcia z uroczystości.

Małgosia i Paweł byli jedną z tych par w programie "Rolnik szuka żony", która praktycznie od samego początku wiedziała, że chce być razem. Mężczyzna bardzo zabiegał o względy rolniczki i nie ukrywał, że na jej widok mocniej bije mu serce. Ich uczucie przetrwało i we wrześniu zostali małżeństwem.

Zobacz też: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" już po ślubie. Mamy zdjęcia z uroczystości!

"Rolnik szuka żony". Małgosia pokazała zdjęcia ze ślubu

Teraz Małgosia dodała na swoim profilu na Instagramie kolejne zdjęcia z ceremonii. Dodała przy tym kilka słów od siebie, w których wyznała, kim dla niej jest Paweł i ile dla niej znaczy. Przy okazji jeszcze raz podziękowała gościom, którzy bawili się na ich weselu:

Występując w programie "Rolnik szuka żony" poznałam mojego męża! Mój mąż Paweł - moje życie, moja rodzina, moje Wszystko! Nasza bajka! Wszystkim, którzy byli w tym dniu z nami - dziękujemy. Było warto! - napisała.

Pod spodem fani programu i ci, którzy kibicowali zakochanym, zostawili wiele miłych słów. Jeszcze raz im gratulowali i życzyli wszystkiego najlepszego na nowej drodze. Zdaniem innych są oni dowodem tego, że istnieje przeznaczenie:

Gratulacje. Od samego początku wam kibicowałam. Idealnie pasujecie do siebie.
Jednak istnieje coś takiego jak przeznaczenie... Co nie znaczy, że szczęściu nie warto pomóc. Jesteście cudowną parą i cudowną rodziną.
Kibicowałam Wam od samego początku. Cudowna z Was para. Z przyjemnością się na Was patrzy. Mnóstwo szczęścia dla Was - czytamy.

Oprócz tych słów pojawiło się także wiele komplementów pod adresem Małgosi, która zdaniem użytkowników Instagrama, wyglądała pięknie.

 

Aktualnie małżonkowie szykują się do nowej roli, bo w przyszłym roku zostaną po raz pierwszy rodzicami. W "Pytaniu na Śniadanie" zdradzili, że spodziewają się syna. Jak widać, dzięki programowi "Rolnik szuka żony" naprawdę można znaleźć miłość.

Zobacz wideo

AW