Marta Manowska bez makijażu. Ruszyły prace na planie "Sanatorium miłości". Pojawiły się pierwsze zdjęcia z Ustronia

Marta Manowska już za niedługo powróci na ekrany i poprowadzi program "Sanatorium miłości". Na jej Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.
Zobacz wideo

Za nami kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony". 6. sezon planowany jest dopiero na jesień. Jednak fani Marty Manowskiej mają powody do zadowolenia, gdyż w międzyczasie będą mogli ją zobaczyć w nowej produkcji TVP, czyli w "Sanatorium miłości".

Marta Manowska bez makijażu na planie "Sanatorium miłości"

Program w ciągu 10. odcinków pokaże losy 12 osób w wieku 60+, które przez trzy tygodnie będą przeżywać różne przygody. Uczestnicy będą przebywać w sanatorium Równica, należącego do Uzdrowiska Ustroń. Producenci nie ukrywają, że mają również nadzieję, że niektórych z nim połączy coś więcej.

 

Marta Manowska bardzo cieszy się z nowego wyzwania zawodowego, a na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z planu. Pokazała się również bez makijażu.

Cieszę się tu na każdy nowy dzień. Dawno tak nie miałam. Dziękuję - napisała pod jednym z nich.

Internauci są bardzo zadowoleni, że to właśnie ona będzie prowadzić nowy hit TVP. Chwalą ją za ciepło i pozytywną energię.

Marta, uwielbiam cię. Jesteś ciepłą i wspaniałą kobietą, a Twój głos mnie po prostu relaksuje. Czekam na nowy program z wypiekami na twarzy.
Ma pani najpiękniejszy uśmiech świata i najcieplejszy głos na świecie - piszą.

Marta ManowskaMarta Manowska Screen z Instagram.com/ martamanowska

My nie możemy się doczekać programu i jesteśmy pewni, że będzie hitem stacji. A wy będziecie oglądać?

AW