Tomasz Karolak rozstał się z dziewczyną i wrócił do Violi Kołakowskiej. Tłumaczy, dlaczego. "Jesteśmy rodziną"

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej? Tak twierdzi jego była dziewczyna. Aktor zabrał głos w tej sprawie.
Zobacz wideo

Jeszcze niedawno wydawać by się mogło, że Violę Kołakowską i Tomasza Karolaka nie łączy nic poza dziećmi. Tym bardziej, kiedy światło dzienne ujrzały gorące zdjęcia aktora z Magdą Malicką. Gwiazdor "Rodzinki.pl" zabrał nawet modelkę na salony i oficjalnie potwierdził, że znów jest zakochany.

Tymczasem tuż przed Sylwestrem Magda wystosowała na Instagramie komunikat, że jej związek z Karolakiem zakończył się szybciej niż się zaczął. Powodem miała być nieskończona relacja Tomasza z Violą.

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała.

Tomasz Karolak rzucił Malicką dla Kołakowskiej?

"Super Express" postanowił zapytać o sprawę samego zainteresowanego. Początkowo Karolak nie chciał jednak komentować rozstania z modelką.

Nie skomentuję tego - mówił.

Niedługo później aktor został przyłapany z Violą i dziećmi na zakupach. Informatorzy donoszą, że między (byłymi?) partnerami nie brakowało czułości. Karolak zdobył się wówczas na obszerniejszy komentarz.

My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździliśmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy. Zrobiliśmy zakupy z dziećmi i przed świętami, i teraz - powiedział.

Wszystko wskazuje na to, że Malicka miała rację i aktor zdecydował wrócić do byłej miłości. Pytanie tylko, czy tym razem im się uda... Trzymamy kciuki!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS