Karolak rozstał się z piękną Magdą Malicką. Modelka wydała oświadczenie i nie szczędziła słów: "Jego dwunastoletni romans trwa"

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka (Dziun) nie są już razem. Oświadczenie w tej sprawie wydała była partnerka aktora. Padły gorzkie słowa.

Gdy zaledwie kilka miesięcy temu Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu "7 uczuć" w towarzystwie pięknej blondynki, w jednej chwili wzbudził zainteresowanie fotoreporterów. Szybko okazało się, że nową partnerką aktora jest modelka, Magdalena Malicka, znana także jako Magdalena Dziun. Już kilka dni po tym wydarzeniu paparazzi przyłapali zakochanych na namiętnych pocałunkach. Wówczas wyglądali na bardzo zakochanych. Niestety, dziś już wiemy, że związek ten nie przetrwał próby czasu. 

Zobacz wideo

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka nie są już razem

O rozstaniu poinformowała w mediach społecznościowych Magda. Kobieta wydała oświadczenie, w którym zdradziła powód zerwania.

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała modelka na Instagramie.

Pod zdjęciem Magda dodała, że "piaskownicę" opuściła 18 grudnia. Wpis modelki może sugerować, że Tomasz Karolak zdecydował się na powrót do Violi Kołakowskiej, z którą związany był w latach 2006-2017. Para ma również dwójkę dzieci: córkę Lenę oraz syna Leona. 

Zaskoczyła Was informacja na temat rozstania Karolaka i Malickiej? Na tę chwilę aktor nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (64)
Tomasz Karolak już rozstał się z piękną Magdą Malicką. Powód? "Jego dwunastoletni romans trwa"
Zaloguj się
 • Gość: Hank

  Oceniono 52 razy 40

  Karolak jest tak obleśnym dziadem, że naprawdę nie mam pojęcia co skłania kobiety do wiązania się z nim

 • Gość: una

  Oceniono 37 razy 31

  Karolak z Kołakowską tworzyli i tworzą chory układ. są siebie warci. Karolak ma podwójne standardy moralności. Kiedy był z Boczarską, zdradzał ją z Kołek . Kołek nie przeszkadzało,że włazi do łóżka facetowi w związku. Boczarska się wk...ła i rzuciła spaślaka. Kołek szybciutko zaciążyła, bo myślała ,że uwiąże grubasa, ale tu ZONK (!) nie udawało się. W między czasie role się odwróciły i grubas zaczął zdradzać Kołek z Boczarską !!!! Czy ktoś to wszystko ogarnia ? Kołek po latach sama poszła w tango i romanse z barmanami. Karolak nawiązał znajomość z Malicką, ale natura u człowieka pozostaje zawsze taka sama. Ludzie się nie zmieniają. Karolak lub duety . Swoją drogą to jurny z niego buhaj ;-)

 • speedy_gonzo

  Oceniono 32 razy 28

  Piotruś Pan. Nigdy nie są wierni, dla każdej partnerki inna maska - fałsz & niedojrzałość. Brawa, że nie dałaś się w szambo wkręcić 👏👏👏

 • Gość: lol

  Oceniono 28 razy 24

  Samo życie. Podymał i wrócił do rodzinki. Sytuacja jakich wiele.

 • Gość: baca

  Oceniono 21 razy 19

  śląskie kobiety jak już złapią chłopa na dziecko to go tak łatwo nie oddadzą

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 17

  A takie sprawy to się czasem nie załatwia we dwoje? Kiedyś tak bylo

 • Gość: Fabio

  Oceniono 15 razy 13

  A teraz niech sobie Madzia znajdzie jakiegoś wyjściowego faceta a nie grubego pasibrzucha

 • Gość: gosć

  Oceniono 19 razy 13

  Ale co się Magda wypromowała przy grubasku to jej

 • Gość: mtz

  Oceniono 16 razy 12

  Zawsze będzie zdradzał Violkę ,ale będzie do niej wracał po romansach bo ma z nią dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX