Karolak rozstał się z piękną Magdą Malicką. Modelka wydała oświadczenie i nie szczędziła słów: "Jego dwunastoletni romans trwa"

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka (Dziun) nie są już razem. Oświadczenie w tej sprawie wydała była partnerka aktora. Padły gorzkie słowa.

Gdy zaledwie kilka miesięcy temu Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu "7 uczuć" w towarzystwie pięknej blondynki, w jednej chwili wzbudził zainteresowanie fotoreporterów. Szybko okazało się, że nową partnerką aktora jest modelka, Magdalena Malicka, znana także jako Magdalena Dziun. Już kilka dni po tym wydarzeniu paparazzi przyłapali zakochanych na namiętnych pocałunkach. Wówczas wyglądali na bardzo zakochanych. Niestety, dziś już wiemy, że związek ten nie przetrwał próby czasu. 

Zobacz wideo

Tomasz Karolak i Magdalena Malicka nie są już razem

O rozstaniu poinformowała w mediach społecznościowych Magda. Kobieta wydała oświadczenie, w którym zdradziła powód zerwania.

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała modelka na Instagramie.
 

Pod zdjęciem Magda dodała, że "piaskownicę" opuściła 18 grudnia. Wpis modelki może sugerować, że Tomasz Karolak zdecydował się na powrót do Violi Kołakowskiej, z którą związany był w latach 2006-2017. Para ma również dwójkę dzieci: córkę Lenę oraz syna Leona. 

Zaskoczyła Was informacja na temat rozstania Karolaka i Malickiej? Na tę chwilę aktor nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. 

DH