Była dziewczyna Tomasza Karolaka twierdzi, że aktor wrócił do Kołakowskiej. I nie żartowała. Sprawdziliśmy

Tomasz Karolak rozstał się z Magdaleną Malicką i wrócił do Violi Kołakowskiej? Kilka faktów na to wskazuje.

Tomasz Karolak w październiku zaprezentował się na premierze filmu "7 uczuć" z nową partnerką. Związek z Magdaleną Malicką nie przetrwał jednak długo, bo zaledwie dwa miesiące później modelka ogłosiła na Instagramie, że rozstała się z aktorem. Jako powód podała fakt, że Karolak postanowił wrócić do Violi Kołakowskiej, matki swoich dzieci.

Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała.

I chyba nie minęła się z prawdą. Nawet jeśli Kołakowska i Karolak nie wrócili do siebie, to widać, że ich relacje znacznie się ociepliły.

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?

Ten, kto śledzi na Instagramie przyjaciółkę Kołakowskiej, Karolinę Malinowską, mógł oglądać jej świąteczne InstaStory. Partnerka Oliviera Janiaka pierwszy dzień Bożego Narodzenia spędzała nie tylko z rodziną, ale też z Kołakowską i... Karolakiem właśnie. Informowała swoich fanów, że aktor wrócił na Instagram i zachęcała do zaobserwowania jego konta. Cała czwórka była wyluzowana i roześmiana, wyglądało na to, że wszyscy czują się świetnie w swoim towarzystwie.

Viola KołakowskaViola Kołakowska Instagram.com/karolamalina/

Oczywiście jedną z pierwszych osób, która zaobserwowała Karolaka na Instagramie, była Viola. Nie omieszkała również polubić wszystkich zdjęć, jakie zdążył wrzucić do tej pory ojciec jej dzieci. 

Tomasz KarolakTomasz Karolak Instagram.com/tomasz_karolak_official/

Rzadko się zdarza, żeby byli partnerzy mieli aż tak dobre relacje. Tej dwójce albo udało się dokonać niemożliwego, albo... dali sobie kolejną szansę. Informator "Super Expresu", który przedstawia się jako "znajomy pary" twierdzi, że Karolak i Kołakowska "zawsze będą do siebie wracać".

Oni zawsze będą do siebie wracać. Z tym musi liczyć się każda nowa partnerka Tomka. Nie da się wygumkować Violki z jego życia. Łączą ich nie tylko dzieci, oni się świetnie znają i w dużej mierze rozumieją. A ona nie odpuści mu ożenku, przed którym się tyle lat migał.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (38)
Była dziewczyna Tomasza Karolaka twierdzi, że aktor wrócił do Kołakowskiej. I nie żartowała. Sprawdziliśmy
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 21

  Patole pier.olone jak jedno tak i drugie. Kolek to zadnego honoru nie ma jako kobieta!

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 14 razy 14

  Widziałam ich razem przed Świętami w Łodzi. Nie wyglądali na rozstanych

 • Gość: jagna

  Oceniono 37 razy 13

  Kołek wychudzona bezcyckowa zużyta dzida, a Karolak?Co te baby widzą w tym obleśnym knurze, no kobiety więcej szacunku dla samych siebie...

 • Gość: Monika

  Oceniono 14 razy 12

  Kopnęłabym takiego dziada w dup...ko. Faceci kobiet nie szanują bo my same się nie szanujemy. Kobieto obudź się... Wraca do Ciebie bo potrzebuje ...opieki Mamusi.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 12

  jestem przykładem, że nie warto trwać w związku tylko dla dzieci.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 13 razy 11

  Ach, bo teraz w modzie takie wolne związki. Raz Karolak jest z Violą, a raz całuje się publicznie z inną, potem znów z Violą.... To może i by było spoko, bo w sumie każdy żyje jak chce, ale..... w tym wszystkim uczestniczą dzieci pary, które chyba wolałyby odrobinę stabilizacji. Albo rodzice są razem, albo nie. Swoim publicznym zachowaniem Karolak tylko ośmiesza zarowno Violę (ktora wiernie czeka na ten wymarzony ślub!), jak i dzieci. Generalnie dla mnie facet bez klasy i szacunku do partnerek.

 • Gość: amp

  Oceniono 7 razy 7

  Dlaczego to qrewstwo szol biznesowe nazywane jest gwiazdami?

 • justas32

  Oceniono 12 razy 6

  Lepiej umrzeć - niż być puknięty przez Karolaka ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX