Sylwia z "Gogglebox" wystosowała mocny apel do insta-matek. "Krótko karmi piersią? Wyrodna matka!" Fanki: Pięknie powiedziane

Sylwia Bomba znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" niedawno po raz pierwszy została mamą. Gwiazda telewizji TTV zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym zaapelowała o zaprzestanie hejtu.

Sylwia Bomba to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorami". Celebrytka dokładnie 10 grudnia powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Antoninę. Gwiazda telewizji TTV cieszy się również sporą popularnością w sieci. Profil Sylwii na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy użytkowników. Kilka dni temu Bomba postanowiła wykorzystać tak dużą rzeszę fanów, by wystosować pewien apel. 

Zobacz wideo

Sylwia Bomba z "Gogglebox" prosi o zaprzestanie hejtu

Sylwia opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym odniosła się do wszechobecnego w dzisiejszych czasach hejtu. Zdaniem celebrytki, w dużej mierze skierowany jest on w stronę matek, które co więcej, krytykują się wzajemnie! 

Dziewczyny! Mam dzisiaj taką dygresję. Czemu mamy tak bardzo siebie wzajemnie krytykują i oceniają? Krótko karmi piersią? Wyrodna matka! Długo karmi piersią?Krzywdzi dziecko! Pomalowała się? Skąd ma na to czas? Na pewno kosztem dziecka! Nie pomalowała się? Nie dba o siebie! Pokazała twarz maluszka? Lansuje się na dzidzi! Nie pokazuje buzi Maleństwa? Ma się na nie wiadomo jaką gwiazdę! Używa tego wózka? Zdecydowanie wybrała najgorszy model! I tak ciągle - wylicza gwiazda.

W ostatnim czasie media społecznościowe zostały osaczone przez tzw. wszechwiedzące insta-matki, które bardzo chętnie wyrażają swoją krytykę na temat np. metod wychowawczych, stosowanych przez inne kobiety. Sylwia Bomba w swoim wpisie poprosiła więc wszystkie matki, by te w końcu zaprzestały hejtu. 

Przecież nikt inny nie wie lepiej, co przechodzi mama, jak druga mama. Ostatnio czytałam u @mamaginekolog podobną dygresję. Jestem młodą stażem mamą, ale wiem, że każdy rodzic chce dla swojej dzidzi jak najlepiej. Bądźmy dla siebie życzliwe i łaskawsze - czytamy.
 

Wpis celebrytki spotkał się bardzo ciepłym przyjęciem jej obserwatorów. Komentujący przyznali Sylwii stuprocentową w tej kwestii rację.

Dokładnie! My kobiety zamiast się wspierać, to jedna drugiej zawsze problemy robi! Nie wiem, skąd to się bierze. A te "dobre rady" są naprawdę nie na miejscu! I strasznie stresują.
Bardzo mądre słowa Sylwia. Każdy wie, co powiedzieć drugiemu człowiekowi, a nie potrafi ocenić sam siebie.
Niestety, ale taka jest prawda. Kobieta potrafi drugiej kobiecie tak "dogryźć" i to w najgorszy sposób - piszą internauci. 

Wy również zgodzicie się ze słowami Sylwii Bomby z programu "Gogglebox"? 

DH

Więcej o: