Agnieszka z "Gogglebox" pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni: Piękna w każdej odsłonie!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Fani są pod wrażeniem.
Zobacz wideo

Agnieszka Kotońska jest jedną z ulubienic programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Swoim poczuciem humoru, szczerością i otwartością szybko zdobyła sympatię widzów. Obecnie uczestniczka show ma całe rzesze fanów, a jej profil na Instagramie lubi ponad 100 tysięcy użytkowników.

Agnieszka z "Gogglebox" bez makijażu

Agnieszka jest bez wątpienia wyrazistą postacią i słynie z zamiłowania do mocnego makijażu. W zasadzie trudno szukać fotografii, na której celebrytka nie pozuje w pełnym make-upie. Ku uciesze fanów, w końcu zrobiła wyjątek! Na profilu instagramowym Agnieszki pojawiła się sklejka dwóch zdjęć, z czego jedno przedstawia Kotońską w makijażu, a drugie bez.

Z makijażem i bez makijażu - napisała.

Co ciekawe, internauci nie zauważyli drastycznej różnicy. Szczerze mówiąc, my też nie. Wszystko za sprawą doklejonych rzęs, co potwierdziła sama Agnieszka.

Mnie się wydaje, że rzęsy oraz powieki ma pani pomalowane. Widać brązowy cień i to w niemałej ilości - napisała jedna z fanek. 
Rzęsy są przedłużone, a tak poza tym to nic nie mam - odpowiedziała Kotońska.
 

Poza tym, fani są zachwyceni Agnieszką w bardziej naturalnej odsłonie. Pod fotografią nie brakuje komplementów:

Piękna w każdej odsłonie!

A Wam jak się podoba?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.