Maja Plich świętuje 5. urodziny Juniora. Pozuje u boku Rutkowskiego i chwali się zdjęciami z porodu!

Maja Plich pięć lat temu po raz drugi została mamą. Z tej okazji pochwaliła się w sieci zdjęciami z porodu synka, którego ma z Krzysztofem Rutkowskim. Urocze?
Zobacz wideo

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dokładnie pięć lat temu zostali rodzicami. To wówczas powitali na świecie swojego syna, Krzysztofa Juniora Rutkowskiego. W miniony wtorek Maja wraz z byłym już (?) partnerem świętowali urodziny dziecka. Cała rodzina wybrała się więc na uroczystą kolację, a relacją z tego wydarzenia Plich podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. By uczcić piąty rok życia Juniora, Maja postanowiła opublikować w sieci również swoje zdjęcia z porodu. 

Maja Plich pokazała zdjęcia z porodu Krzysztofa Juniora Rutkowskiego

Maja Plich zamieściła na swoim InstaStory dokładnie dwie fotografie, na których możemy zaobserwować moment tuż po samym porodzie. Na zdjęciach jest bowiem delikatnie widoczna główka dziecka. Z oczu Mai płyną natomiast łzy pełne wzruszenia i radości. Fotografie zostały podpisane jedynie datą oraz dokładną godziną narodzin syna Plich i Rutkowskiego. Okazuje się, że Junior przyszedł na świat o godzinie 10:55. 

Maja Plich pokazała zdjęcie z poroduMaja Plich pokazała zdjęcie z porodu Instagram/@majaplich

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski świętują urodziny syna

Wśród fotografii, zamieszczonych w mediach społecznościowych przez dumnych rodziców, nie zabrakło również radosnych zdjęć prosto z urodzinowej kolacji, zorganizowanej specjalnie z okazji piątych urodzin Juniora. Co ciekawe, Plich pochwaliła się nawet i fotką z samym Rutkowski, a jak przecież powszechnie wiadomo, w ich związku nie dzieje się najlepiej. Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach w mediach aż huczy od informacji na temat romansu detektywa z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską.

Myślicie, że urodziny Juniora stały się dla Mai Plich okazją, by wybaczyć Rutkowskiemu zdradę?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.