Rutkowski zaprzecza romansowi z Wodzianką, a ta pokazuje ich wspólne zdjęcie. "Przysiągł mi na życie Juniora, że do końca życia będzie ze mną"

Krzysztof Rutkowski zostawił Maję Plich dla Dominiki Zasiewskiej? Taka informacja niedawno obiegła media. Detektyw wszystkiemu jednak zaprzeczył, a teraz ironicznym zdjęciem skomentowała to sama Wodzianka.

Krzysztof Rutkowski od dłuższego już czasu związany był z Mają Plich. Wielu z Was z pewnością pamięta jego "spektakularne" zaręczyny. W kwietniu ubiegłego roku detektyw w trakcie programu "Skandaliści" poprosił ukochaną o rękę. Maja oświadczyny przyjęła, lecz do ślubu jednak do tej pory nie doszło. Przyczyną tego mógł być rzekomy romans, jakiego miał dopuścić się Rutkowski. 

Krzysztof Rutkowski zdradzał Maję Plich z Wodzianką? 

Przypomnijmy, iż niedawno do mediów wyciekła informacja, jakoby detektyw od dłuższego czasu miał romans z Dominiką Zasiewską, znaną "Wodzianką" z programu Kuby Wojewódzkiego

Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans – donosił wówczas informator portalu WP Gwiazdy.

Krzysztof Rutkowski zaprzecza, jakoby miał mieć romans z "Wodzianką"

Te doniesienia w końcu postanowił skomentować sam zainteresowany. Rutkowski w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" wprost zaprzeczył romansowi z Dominiką.

To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem - powiedział.

Zasiewska potwierdza związek z Rutkowskim na Instagramie

Te słowa z pewnością nie spodobały się Zasiewskiej, która postanowiła pochwalić się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Na fotografii możemy zobaczyć, jak Rutkowski obejmuje udo Dominiki, gdy pozują razem do selfie w windzie. "Wodzianka" do zdjęcia dołączyła także bardzo ironiczny komentarz. 

Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do ślubu z Mają Plich. Związek z Wodzianką to bzdura! Jak widać na załączonym obrazku, łączą nas stosunki „biznesowo - koleżeńskie”. Cała sytuacja jedynie umocniła relację Mai i Krzysztofa. Teraz już nic ich nie złamie. Zakładam, ze nasza randka już po tym, jak wydałeś to oświadczenie, również - napisała. 

Najwięcej emocji wzbudziła jednak odpowiedź Dominiki na jeden z komentarzy internautów. 

Miał ją zostawić i ożenić się ze mną. Od początku przywiózł mnie do siebie i pokazał mi że żyje sam, bez nikogo, więc nikt by nie przypuszczał, że on się tak zachowa. Przysiągł mi na życie Juniora, że do końca życia będzie ze mną, a z Mają i tak chce się rozstać. Wszystkim przedstawiał mnie jako przyszłą żonę. Ja nie zrobiłam nic złego. On nakłamał i mi i jej i wszystkim dookoła - wyznała dziewczyna. 

Co więcej, Dominika na swoim InstaStory zamieściła także krótki filmik, na którym możemy zobaczyć, jak Krzysztof przynosi jej do domu kosz pełen zakupów. 

Krzysztof Rutkowski odwiedza 'Wodziankę' z zakupamiKrzysztof Rutkowski odwiedza 'Wodziankę' z zakupami Instagram/@the_real_watergirl

Myślicie, że istnieje szansa, by Maja wybaczyła jeszcze Krzysztofowi? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Rutkowski zaprzecza romansowi z Wodzianką, a ta pokazuje ich wspólne zdjęcie. "Przysiągł mi na życie Juniora, że do końca życia będzie ze mną"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 28

  szescian to jednak ogier ----bierze wszystkie smieci i odpady .

 • Gość: Bądź tu poważny

  Oceniono 19 razy 19

  Mały grubasek z gniazdem na głowie , któremu puszczają guziki koszuli na "klacie" i który zemdlał kiedy sąd ogłosił wyrok w jego sprawie, kawał twardziela..

 • Gość: bebe

  Oceniono 22 razy 18

  Maja mu wybaczy, bo kasa wazniejsza... dla takich jak ona czy qrew wodzianka. Co za szmatlawiec.

 • Gość: k

  Oceniono 17 razy 17

  "narzeczona" mogła to.. przewidzieć. Sama odbiła Krzyśka swojej kumpeli, która dla "detektywa" zrzuciła zakonny celibat.

 • Gość: Kat

  Oceniono 19 razy 17

  No cóż. Kwadraty i trójkąty, jak to śpiewał Podsiadło.

 • Gość: Aga

  Oceniono 10 razy 10

  Co za głupie kobiety. Taki odrażający facet. Kijem bym go dotknąć nie chciała. Chociaż cały bylby ze złota. A gniazdo na głowie z diamentu. Fuj.

 • filosem

  Oceniono 10 razy 8

  Ale głupie te baby. Tyle jest info na temat typa i jego związków i jeszcze im mało. Maja co chcą.

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 7 razy 7

  Duke Nukem Forever...

 • Gość: Gooość

  Oceniono 6 razy 6

  Mnie tylko ciekawi co On ma za gniazdo na głowie... kto go stylizuje?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX