Małgorzata Rozenek pozuje ze swoją książką. "Serio? Rozwódka pisze o perfekcyjnym ślubie". Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie okładką swojej książki pt.: "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku". Post w jednej chwili oburzył internautów. Gwiazda odpowiedziała na hejt.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się z polskim społeczeństwem perfekcyjnymi radami. Z tego też względu chętnie wydaje książki opatrzone swoim nazwiskiem. Światło dzienne ujrzały już między innymi "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", "Jak dbać o siebie perfekcyjnie", "Perfekcyjny organizer" czy "Perfekcyjny ogród. Poradnik". To jednak nie wszystko. W zeszłym roku Rozenek postanowiła napisać książkę zatytułowaną "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku". Teraz okładką swojego literackiego dzieła pochwaliła się w sieci i tym samym rozpętała prawdziwą burzę. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje ze swoją książką - internauci oburzeni

W swoim wpisie na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała fanów, iż już 6 grudnia na klientów jednego z warszawskich salonów sukien ślubnych czekać będzie książka "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku" z autografem Małgosi. Tematyka książki nie przypadła jednak internautom do gustu. W komentarzach pod postem gwiazdy zrodziła się istna awantura. 

Serio? Rozwódka pisze o perfekcyjnym ślubie.
Specjalistka od wszystkiego.
A czy pokazuje Pani w tej książce, jak skutecznie odchudzać się w photoshopie panną młodą, jak to zwykła Pani robić u siebie na insta? Ale tak, żeby było, że się rama lustra wykrzywia oczywiście.
Pisząc to, myślała Pani o swoim pierwszym, drugim czy kolejnym? - czytamy.

O odpowiedź na jeden z nieprzychylnych komentarzy pokusiła się również i sama zainteresowana. 

A może warto zapoznać się z treścią? To nie jest książka o związkach, a o organizacji wydarzenia, które dla wielu kobiet jest bardzo ważnym dniem w życiu. Mogę podesłać egzemplarz z dedykacją - napisała w kontrze Rozenek. 
 

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda musi zmierzyć się z krytyką nieprzychylnych "fanów". Mieliście już okazję zapoznać się z literaturą Małgorzaty Rozenek-Majdan?

DH