Marta Wierzbicka powraca do telewizji. Aktorka zagra w popularnym serialu. Gdzie ją zobaczymy?

Marta Wierzbicka powraca na szklany ekran. Aktorka zagra w popularnym serialu, lecz tym razem nie będzie to już "Na Wspólnej".

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich wielbicieli Marty Wierzbickiej. Jak donosi Fakt, aktorka już wkrótce pojawi się na szklanym ekranie. Przypomnijmy, iż Marta w lipcu ubiegłego roku po raz ostatni pojawiła się w serialu "Na Wspólnej", w którym to przez 11 lat wcielała się w postać Oli Zimińskiej. Aktorka postanowiła jednak odejść z produkcji, by skupić się na grze w teatrze. Wówczas ograniczyła także swoją działalność w social mediach. Teraz jednak okazuje się, że Wierzbicka zdecydowała się na powrót do telewizji. 

Marta Wierzbicka zagra w serialu "Pierwsza miłość"

Jak informuje Fakt, Marta Wierzbicka ma dołączyć do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka pojawi się bowiem w najnowszych odcinkach "Pierwszej miłości". Na tę chwilę nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące jej nowej roli. Wiadomo jedynie, iż aktorka wcieli się w tajemniczą postać, która blisko związana będzie z rodziną Królów - Błażejem (Paweł Krucz) oraz Grzegorzem (Jan Jankowski). 

Zobacz wideo

Pierwsze odcinki serialu "Pierwsza miłość" z udziałem Marty Wierzbickiej ukażą się na antenie Polsatu już na początku przyszłego roku. 

 

Tęskniliście za aktorką? 

DH