Były Górniak wpadł w szał? Skomentował doniesienia tabloidu na temat rozstania. Wpis szybko zniknął z sieci

Media aż huczą od doniesień na temat rozstania Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego. Kilka dni temu "Fakt" doniósł, co tak naprawdę miało być powodem rozpadu ich związku. Na reakcję Zalewskiego nie musieliśmy długo czekać.

Kilka dni temu media obiegła informacja, iż Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim. Przypomnijmy, że o związku polskiej diwy i kierowcy rajdowego mówiło się już na początku tego roku. Miłość ta nie przetrwała jednak próby czasu. Niedawno Zalewski postanowił bowiem usunąć z sieci wszystkie wspólne zdjęcia z Edytą, co również chwilę później uczyniła sama wokalistka. Jak donosił wówczas dziennik "Fakt", powodem ich rozstania miał być natłok obowiązków Edyty. Mateusz miał być wściekły na ukochaną, iż ta nie poświęca mu wystarczająco dużo czasu. 

Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził – wyznała w rozmowie z "Faktem" osoba z bliskiego otoczenia Górniak. 
Zobacz wideo

Mateusz Zalewski zaprzecza doniesieniom tabloidu 

Jak się okazuje, na reakcję Mateusza Zalewskiego nie musieliśmy zbyt długo czekać. Młody biznesmen postanowił skomentować plotki na temat powodów rozstania z Edytą. Zalewski zamieścił na swoim InstaStory wpis, w którym napisał wprost: 

FAKT KŁAMIE - czytamy. 

Mateusz Zalewski InstaStoryMateusz Zalewski InstaStory Instagram/@matilodz

Wpis ten jednak bardzo szybko zniknął z profilu Mateusza. Czy na te słowa odpowie teraz Edyta Górniak

Kibicowaliście tej parze?

DH