Były Górniak wpadł w szał? Skomentował doniesienia tabloidu na temat rozstania. Wpis szybko zniknął z sieci

Media aż huczą od doniesień na temat rozstania Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego. Kilka dni temu "Fakt" doniósł, co tak naprawdę miało być powodem rozpadu ich związku. Na reakcję Zalewskiego nie musieliśmy długo czekać.

Kilka dni temu media obiegła informacja, iż Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim. Przypomnijmy, że o związku polskiej diwy i kierowcy rajdowego mówiło się już na początku tego roku. Miłość ta nie przetrwała jednak próby czasu. Niedawno Zalewski postanowił bowiem usunąć z sieci wszystkie wspólne zdjęcia z Edytą, co również chwilę później uczyniła sama wokalistka. Jak donosił wówczas dziennik "Fakt", powodem ich rozstania miał być natłok obowiązków Edyty. Mateusz miał być wściekły na ukochaną, iż ta nie poświęca mu wystarczająco dużo czasu. 

Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził – wyznała w rozmowie z "Faktem" osoba z bliskiego otoczenia Górniak. 
Zobacz wideo

Mateusz Zalewski zaprzecza doniesieniom tabloidu 

Jak się okazuje, na reakcję Mateusza Zalewskiego nie musieliśmy zbyt długo czekać. Młody biznesmen postanowił skomentować plotki na temat powodów rozstania z Edytą. Zalewski zamieścił na swoim InstaStory wpis, w którym napisał wprost: 

FAKT KŁAMIE - czytamy. 

Mateusz Zalewski InstaStoryMateusz Zalewski InstaStory Instagram/@matilodz

Wpis ten jednak bardzo szybko zniknął z profilu Mateusza. Czy na te słowa odpowie teraz Edyta Górniak? 

Kibicowaliście tej parze?

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Były Edyty Górniak wpadł w szał? Skomentował doniesienia tabloidu na temat rozstania. Wpis szybko zniknął z sieci
Zaloguj się
 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 60 razy 56

  No faktycznie wpadł w szał....dobrze,że nikt nie zginął. Wy i te wasze zmanipulowane tytułu. Aż żal.

 • Gość: Sandra

  Oceniono 38 razy 24

  Jak czytam o tej pani to nikt nie wytrzymuje z nią dlugo.Jest odpychajaca a potem płacze że taka nieszczęśliwa i tak będzie miał synek.Nie wiem czy płakać czy śmiać się.Żenada

 • Gość: Infidell

  Oceniono 37 razy 23

  Prawdziwy szał, naprawdę nie chciałbym być w zasięgu ciosu tego szaleńca jak pisał ten niezrównoważony tekst...niesamowite! Niespełna rozumu bladź pognała następnego lamusa i cały świat drży przerażony!

 • Gość: Celka

  Oceniono 31 razy 21

  Litosci....Gorniak i te jej rozpacze to już staje sie meczace.....ona lubi jak o niej sie mowi i o tym jej synku.....ona z zadnym facetem nie bedzie dlugo bo nie bylo by o czym mowić....ja jej nie lubie zarozumiala i koniec...

 • Gość: dzidka

  Oceniono 22 razy 20

  przedszkole?

 • Gość: gosc

  Oceniono 31 razy 17

  a kto normalny z ta kretynka by wytrzymal ?!

 • Gość: Wanda

  Oceniono 21 razy 13

  Nie irytuj się chłopie, ludzie po prostu znają Edzie i wiedzą, że większość z nich ucieka od Niej, lub rzadziej Ona od nich. Zaręczam, że wkrótce i Pana to czeka, wspomni Pan moje słowa ! Początki zaslepiona milosc, później bierze górę rozum, i zmiata póki czas.

 • Gość: Szczera

  Oceniono 18 razy 12

  Pierwszy raz w życiu Górniak miała naprawdę przystojnego faceta i nawet była szczęśliwa, i co?! Jak zwykle pokazała swój dziwny charakter i pewnie zwiał! Ładnie to ona śpiewa i ładna jest, lecz kto przy zdrowych zmysłach z nią wytrzyma????!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX