Mama Edyty Górniak poczuła się gorzej i trafiła znowu do szpitala. Edyta przyznaje: "Martwię się o mamę"

Edyta Górniak niedawno opowiedziała o swoim traumatycznym przejściu - piosenkarka zwierzyła się, że poroniła. Znowu czeka ją trudny okres, jej mama musiała zostać hospitalizowana z powodu powtarzających się kłopotów z sercem.

Edyta Górniak jest bardzo troskliwą córką. Kiedy jej mama trafiła do szpitala, Edyta rzuciła pracę na planie "The Voice of Poland", by siedzieć obok jej szpitalnego łóżka. Teraz okazało się, że pani Grażyna znowu podupadła na zdrowiu i konieczna jest obserwacja na oddziale.

Edyta Górniak martwi się o mamę. Znowu trafiła do szpitala

Mama Edyty Górniak, pani Grażyna, znajduje się obecnie na obserwacji w szpitalu. Trafiła tam po tym, jak zgłosiła się do lekarza z bólem serca - donosi "Fakt". Już w przeszłości miała kłopoty z sercem, więc koniecznie trzeba było sprawdzić dokładniej, co jej jest - tym bardziej, że doznała zapaści tak krótko po ostatniej hospitalizacji.

Nie wiadomo, ile mama Edyty Górniak będzie musiała przebywać w placówce.

Edyta Górniak już wcześniej nie ukrywała, że jej zdaniem lekarze nie wywiązali się ze swojego zadania należycie.

Martwię się o mamę. Uważam, że lekarze w lecie stanowczo za wcześnie wypisali ją ze szpitala - mówi Edyta Górniak w rozmowie z Faktem.

Faktycznie, mama piosenkarki wyszła ze szpitala po kilku dniach. A ma przecież bardzo długą historię choroby za sobą i 14 operacji na koncie. Nie zostaje nam nic innego, niż życzyć pani Grażynie dużo zdrowia - a pani Edycie Górniak dużo siły!

Zobacz wideo

JAB

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (7)
Edyta Górniak martwi się o mamę. Poczuła się gorzej i znowu trafiła do szpitala
Zaloguj się
 • Gość: Mary

  Oceniono 3 razy 3

  Ja teź się martwię BARDZO O mojego męża.

 • Gość: Mary

  Oceniono 5 razy 3

  Czy naprawdę tylko jedna mama...jeden ojciec....jeden mąż...jedno dziecko choruje w Polsce??? Ratujcie sobie takich info.

 • moni_la

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Edyto,trzeba zając się mamą,oddać do dobrej Kliniki a nie narzekać .

 • Gość: gracjan

  0

  Gorniak przeciez stac cie bylo na lepsza klinike, gdzie moglaby twoja matka miec lepsza opieke .oraz zostac dluzej w pod okiem lekarzy

 • Gość: Lilka

  Oceniono 5 razy -5

  No i polglowki internetowe zaczynaja wylewac fale nienawisci.
  Zaraz trolla beda mialy przerwie w rabotje i zaczna ataki na Edyte jaka to ona brzydka i glupia, jaka smieszna i beztalencie. Po pracy w domu narobia sobie kanapek na caly weekend i sasiadka przed swoim sprzetami i zaczyna sie wyzywac na wszystkich forach, bo swoje niepowodzenia z calego tygodnia, bo trzeba pracowac i die dowartosciowac :)).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX