"The Story of My Life". Zdrójkowski i Gąsiewska przenieśli się w czasie. Jak będą wyglądać za 30 i 60 lat? Mamy zdjęcia

Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska wzięli udział w show "The story of my life. Historia naszego życia". Zobaczcie, jak będą wyglądali za równo 30, a następnie 60 lat.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. 18-letni aktor oraz jego o rok starsza dziewczyna, również aktorka, gościli niedawno w programie "The story of my life. Historia naszego życia", emitowanym na ekranie telewizji Polsat. Co ciekawe, była to dotychczas najmłodsza para, która wzięła udział w tym show. Wiktoria i Adam zostali poddani ogromnej metamorfozie. Zanim jednak zostali postarzeni o 30, a następnie 60 lat, zdradzili trochę szczegółów dotyczących ich związku. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Polsat/Krystian Szczęsny

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Zakochani wyznali, iż postanowili wziąć udział w programie głównie ze względu na swoją ciekawość. Z pewnością tak młodym osobom dużo trudniej jest myśleć o dalekiej przeszłości i być może to właśnie z tego powodu metamorfozy zrobiły na nich ogromne wrażenie. Wiktoria i Adam byli po prostu w szoku. Początkowo zobaczyli, jak będą wyglądać tuż przed 50-tką, a następnie w wieku 79 i 78 lat. Gdy emocje naprawdę sięgały już zenitu, Adam i Wiktoria nie kryli wówczas swojego wzruszenia.

To jest ten moment, kiedy nie wiesz, co się dzieje - wyznał poruszony metamorfozą Zdrójkowski. 

Młoda aktorka, widząc nieznane dotąd odbicie w lusterku, od razu zauważyła swoje podobieństwo do jej mamy.

Uważam moją mamę za wspaniałą kobietę. Najwspanialszą na świecie, też piękną i bardzo silną - wyznała. 

Przyznacie, że ich metamorfozy naprawdę robią wrażenie. Jak Wam się podoba przemiana Wiktorii i Adama? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.