Mozil rzadko pokazuje żonę. Teraz razem wzięli udział w programie Polsatu. Zwróćcie uwagę na jeden szczegół

W finałowym odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia" zobaczyliśmy Czesława Mozila wraz z żoną. Jak udała się metamorfoza?

Gośćmi ostatniego odcinka "The Story Of My Life. Historia naszego życia" byli Dorota i Czesław Mozilowie, którzy opowiedzieli o swoim uczuciu. 

Bardzo tchórzyłem. Naprawdę to nie jest łatwe zaryzykować, dlatego że bałem się odrzucenia. My się tak macaliśmy troszeczkę - wyznał Czesław.

Dorota i Czesław MozilowieDorota i Czesław Mozilowie Polsat/Krystian Szczęsny

Para pobrała się w tajemnicy. Dorota postawiła Mozilowi jeden warunek. 

To musi być dzień, w którym ja się w ogóle ani razu nie zestresuję. I taki ślub to ja rozumiem - było 12 osób, było bardzo intymnie, byliśmy nad Wisłą i nikt nic nie wiedział. To był jeden z piękniejszych dni, jeśli chodzi o moje życie - podsumowali.

Metamorfozy - 25 i 50 lat później

Podobasz mi się bardziej niż obecnie - powiedziała Dorota, kiedy zobaczyła męża, którego postarzano o 25 lat.

Żona muzyka stwierdziła, że nie może doczekać się swoich 66. urodzin. Nic dziwnego, bo po metamorfozie wyglądała naprawdę bardzo dobrze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>> 

Warto zwrócić uwagę na to, że kiedy przyszła pora na kolejną przemianę, tym razem o 50 lat do przodu, Dorota i Czesław nie spojrzeli do lusterek. 

Skupiliście się na sobie nawzajem i jako jedyni nie byliście ciekawi, jak wyglądacie. To jest piękne - powiedziała prowadząca.

Jak Wam się podoba ta przemiana?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.